Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
11.11.2017

Кадровий склад

ПІБ

Посада

Навчальний заклад, який закінчив

Спеціальність, кваліфікація за дипломом

Категорія, педагогічне звання

Стаж педагогічної роботи

Абдулова Ольга Володимирівна

Викладач англійської мови

ЗАТ «Вищий навчальний заклад «Київський гуманітарний інститут»,
2010 р.

Спеціаліст, англійська мова, філолог,
викладач англійської мови та зарубіжної літератури

Спеціаліст

 

10

Бакало Ольга Михайлівна

Викладач спеціальних предметів

Київський державний педагогічний інститут
ім. Горького,
1990 р.

Спеціаліст,
загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи.

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

33

Василенко Марина Іванівна

Викладач фізики

Київський державний педагогічний інститут
ім. Горького,
1973 р.

Спеціаліст, фізика і електротехніка, вчитель фізики і електротехніки

Спеціаліст
вищої категорії

43

Дяченко Віктор
Володимирович

Викладач ПДР

Одеське морехідне училище технічного флоту
1980 р.,
Челябінське вище військово- авіаційне Червонопрапорне 
училище штурманів
ім. 50-річчя ВЛКСМ,
1984 р.

Гідротехнічне будівництво, технік-гідротехнік, штурмансько – практичної  морської, ракетної авіації.
Офіцер з вищою військово – спеціальною освітою,
штурман - інженер

10 тарифний  розряд

 

Жила Василь Іванович

Директор училища, викладач спеціальних предметів

Київський державний педагогічний інститут
ім. О.М. Горького,
1983 р.

Спеціаліст,
загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

39

Кузьменко Олександр Анатолійович

Викладач фізичної культури

Київський державний інститут фізичної культури,
1983 р.

Спеціаліст, фізична культура і спорт, викладач фізичного виховання - тренер

Спеціаліст ІІ категорії

20

Литвин Аліна Василівна

Викладач економіки

Білоцерківський національний аграрний університет,
Облік та оподаткування,
2016 р.,
Харчові технології та інженерія,
2016 р.

Бакалавр, підприємства, бакалавр економіки підприємства,
бакалавр  харчових технологій

10 тарифний розряд

1

Лужанська Галина Володимирівна

Заступник директора з НВР,викладач української мови та літератури

Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет
ім. Григорія  Сковороди, 1996 р.

Спеціаліст, українська мова і література,
вчитель української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

22

Ляленко Андрій Володимирович

Викладач англійської мови 

ЗАТ «Вищий навчальний заклад «Київський гуманітарний інститут»,
2009 р.

Спеціаліст,
англійська мова,
філолог, викладач англійської мови та
зарубіжної літератури

Спеціаліст ІІ категорії

6

Ляшенко Жанна Володимирівна

Викладач математики

Український державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова,
1997 р.

Спеціаліст, математика і фізика, вчитель математики і фізики

Спеціаліст вищої категорії

19

Москаленко Лада Борисівна

Викладач фізики

Київський державний педагогічний інститут
ім. О. М. Горького,
1991 р.

Спеціаліст, фізика і астрономія,
Вчитель фізики і астрономії середньої школи

Спеціаліст вищої категорії  

26

Мельніченко Людмила Вікторівна

Викладач економіки

Київський національний
університет культури і мистецтв,
2007 р.
Навчається в Національному педагогічному університеті ім. П.М.Драгоманова,  факультет перепідготовки підвищення кваліфікації з 29.09.2017 р.

Спеціаліст,
«Облік і аудит»
Спеціаліст обліку і аудиту, менеджмент, вчитель інформатики

10 тарифний  розряд

12

Погорілий Юрій Васильович

Викладач фізичної культури

ДВНЗ «Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія  Сковороди»,
2008 р.

Магістр,
«Педагогіка і методика середньої освіти.
Фізична культура»,
Викладач фізичного виховання

11 тарифний розряд

8

Пугач Віра Андріївна

Викладача спеціальних предметів

Чернігівський державний педагогічний інститут
ім. Т. Г. Шевченка,
1978 р.

Спеціаліст, загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи

Спеціаліст вищої категорії

39

Плигань Зінаїда Олександрівна

Заступник директора  з ВР, викладач спеціальних предметів

Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького,
1987 р.

Спеціаліст, загально-технічні дисципліни , вчитель загально-технічних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

29

Рубан Ірина Леонідівна

Викладач фізичної культури 

Київський державний інститут фізичної культури,
1983 р.

Спеціаліст, фізична культура і спорт, викладач фізичного виховання - тренер

Спеціаліст  вищої категорії

33

Уніжук Олег Дмитрович

Викладач спеціальних предметів

Національний університет біоресурсів і природокористування України,
2016 р.

Магістр, механізація сільського господарства, інженер – дослідник із механізації сільського господарства.

Спеціаліст І категорії

21

Фанасєєва Леся Миколаївна

Викладач історії та правознавства

Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет
ім. Григорія  Сковороди, 2003 р.

Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти» Історія.
Вчитель історії і правознавства, викладач ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, організатор освіти

Спеціаліст І категорії

15

Чирка Андрій Петрович

Викладач правознавства

Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія  Сковороди,
2003 р.,
Академія адвокатури України,
2008 р.

Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти» Історія.
Вчитель історії і правознавства, викладач ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, організатор освіти.
Правознавство, юрист

Спеціаліст ІІ категорії

14

Шанусь Юлія Олегівна

Викладач біології

Ніжинський державний педагогічний
 університет ім. М. Гоголя, 2006 р.

Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти», Біологія і хімія, вчитель біології, хімії, валеології та основ екології

Спеціаліст ІІ категорії

11

Шевченко Тарас Григорович

Викладач Захисту Вітчизни

Ульяновське військове училище зв’язку ім. Г.К.Орджонікідзе,
1968 р.

Молодший спеціаліст. Телевізійна техніка і радіорелейний зв'язок, радіомеханік

Спеціаліст ІІ категорії

32

Шекера Лариса Вікторівна

Викладач української мови та літератури 

Ужгородський державний університет,
1990 р.

Спеціаліст, українська мова і література.
Філолог, викладач української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії

25

Яковишин Олександр Павлович

Заступник директора з НР, викладач  зарубіжної літератури та російської мови

Житомирський державний педагогічний інститут
ім. І.Франка,
1969 р.

Спеціаліст, російська мова і література, вчитель російської мови та літератури середньої школи

Спеціаліст вищої категорії

43

Авраменко Олександр Вікторович

Майстра виробничого навчання

ПТУ-5, М. м.Біла Церква, 2000 р.
Гуманітарно-педагогічний коледж Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів,
 2006 р.

Верстатник широкого профілю 5 розряду.
Початкове навчання, вчитель основ інформатики в початкових класах 

13 тарифний  розряд

11

Андрійчук Юрій
Анатолійович

Майстра виробничого навчання

Київський технікум електронних приладів, 2005 р.

Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях, технолог

13 тарифний  розряд

6

Бєлік Микола Степанович

Майстра виробничого навчання

Трубчевський політехнічний технікум, 1973 р.

Експлуатація автомобільного транспорту

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

16

Григор Віта Анатоліївна

Майстра виробничого навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум,
1989 р.

Технологія зварювального виробництва

Майстра виробничого навчання ІІ категорії
13 тарифний  розряд

25

Демко Микола Вікторович

Майстра виробничого навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум,
1988 р.

Монтаж і ремонт промислового обладнання, технік-механік

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

29

Дзюбак Петро Іванович

Майстра виробничого навчання

Лохвицький технікум харчової промисловості, 1978 р.

Машини та устаткування підприємств харчової промисловості, технік-механік

13 тарифний  розряд

8

Діденко Анатолій Миколайович

Майстра виробничого навчання водіння
транспортних засобів

Державна інспекція МВС України,
 2014 р.

Практичне керування ТЗ категорії «В», «С», «СЕ»

11тарифний  розряд

5

Зануда Віталій Миколайович

Майстра виробничого навчання
водіння  транспортних засобів

ПТУ №5, м. Біла Церква, 2004 р.
Міністерство внутрішніх справ України « Територіальний сервісний центр»,
2016 р.

Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів, категорії «В», «С»

13 тарифний розряд

9

Зануда Микола Іванович

Майстра виробничого навчання водіння транспортних засобів

Гребінська СШ,
1981 р.
Міністерство внутрішніх справ України «Територіальний сервісний центр»,
2016 р.

Практичне керування транспортних засобів категорії «А», «В», «С», «ВЕ», «D», «Е», «СЕ»

13 тарифний  розряд

17

Зеленець Світлана Вікторівна

Майстра виробничого навчання

СПТУ № 5
м. Біла Церква,
1993р.
Білоцерківський національний аграрний університет,
2014 р.

Магістр з екології.
Екологія, охорона навколишнього середовища.
кухар – 5 розряду,
офіціант - 5 розряду

12 тарифний  розряд

5

Кириченко Віктор Андрійович

Майстра виробничого навчання

Київський державний педагогічний інститут ім.Горького, 
1981 р.

Вчитель загально-технічних дисципліни,  звання вчителя середньої школи

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

36

Кравченко Віктор Петрович

Майстра виробничого навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум,
1986 р.

Монтаж і ремонт промислового обладнання, технік-механік

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

34

Малишко Олег Дмитрович

Майстра виробничого навчання

Київський технікум міського електротранспорту МКГ УРСР,
1975 р.

Монтаж і наладка систем контролю і автоматики, технік-електромеханік

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

13

Маринич Володимир Миколайович

Майстра виробничого навчання

МПТУ-5, м. Одеса,
1964 р.
Одеський верстатобудівний технікум,
1972 р.

Токар 5 розряду,
металообробні верстати та автоматичні лінії

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

47

Мельниченко Віктор Євгенійович

Майстра виробничого навчання

Київський технікум електронних приладів, 1983 р.

Технологія електровакуумних і радіо-ізоляційних матеріалів, технік-технолог

13 тарифний  розряд

5

Онопко Віктор Миколайович

Майстра виробничого навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум, 1984 р.
Київський державний педагогічний інститут ім.Горького,
1989 р.

Технологія зварювального виробництва
Загально технічні дисципліни та праця, технік-технолог, вчитель теорії загально технічних дисциплін та звання вчителя середньої школи

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

33

Присяжнюк Микола Володимирович

Майстра виробничого навчання

Київський торгово- економічний інститут,
1984 р.
Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. П.М.Драгоманова,
2010 р.

Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами, товарознавець, викладач історії і суспільствознавства

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

30

Радчук Ігор Петрович

Майстра виробничого навчання водіння транспортних засобів

Білоцерківський технікум м`ясної і молочної промисловості,
1996 р.

Машино технічне обслуговування та ремонт холодильно-компресорних машин та установок, технік-механік, практичне керування ТЗ категорії «А», «В», «С», «Д»

12 тарифний  розряд

10

Рєзник Іван Іванович

Майстра виробничого навчання

Школа майстрів при заводі «Сільмаш»,
1987 р.

Електрогазозварник

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

26

Рожанський Валентин Володимирович

 Майстра виробничого навчання водіння транспортних засобів

Білоцерківський технікум м’ясної і молочної промисловості,
1983 р.

Машини і устаткування підприємств молочної промисловості

Майстра виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

37

Саєнко Андрій Григорович

Старший майстер, викладач спеціальних предметів

Свердловський інженерно – педагогічний інститут,
1993 р.

Спеціаліст, машинобудування, Інженер – педагог,
токар 4 розряду

Спеціаліст І категорії

26

Сайченко Олександр Володимирович

Майстра виробничого навчання

Таращанський радгосп-технікум ім. Героя Радянського союзу О.О.Шевченка,
 1987 р.

Механізація сільського господарства, технік-механік, водій автотранспортних засобів категорія «В», «С»

13 тарифний  розряд

8

Синявський Микола Петрович 

Майстра виробничого навчання водіння транспортних засобів

Таращанський радгосп-технікум ім. Героя Радянського союзу О.О.Шевченка,
1986 р.

Механізація сільського господарства

13 тарифний  розряд

14

Сливка Галина Степанівна

Майстра виробничого навчання

Львівський кооперативний технікум, 1983 р.

Технологія приготування їжі, технік-технолог

Майстра виробничого навчання ІІ категорії
14 тарифний  розряд

13

Сулковський Сергій Валентинович

Майстра виробничого навчання

СПТУ № 13,
1978 р.,
Сиктивкарський державний університет ім. 50-річчя СРСР,
 1986 р.

Машиніст крана автомобільного 5 розряду, російська мова і література, філолог, викладач

13 тарифний  розряд

9

Ходисько Руслан Миколайович

Майстра виробничого навчання

Українська інженерно педагогічна академія,
2011 р.

Магістр, «Технологія та устаткування зварювання», інженер – механік, дослідник

12 тарифний  розряд

2

Чичкаленко Олександр Семенович

Майстра виробничого навчання 

Білоцерківський сільськогосподарський  інститут ім. П.Л. Погребняка,
1989 р.

Агрономія, вчений агроном, слюсар з ремонту автомобілів 6 розряд

12 тарифний  розряд

6

 

 

Новини

17.12.2018

Першість міста з баскетболу детальніше »

17.12.2018

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

14.12.2018

Що в житті найцінніше? детальніше »

10.12.2018

Тиждень англійської мови детальніше »

23.11.2018

Змагання з настільного тенісу. Ми - серед кращих детальніше »



Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ