Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
19.12.2016

Тиждень англійської мови

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,
знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі.
Франк Сміт

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Так, англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

На підтримку ініціативи програми GoGlobal, яка діє у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні, ДНЗ «Білоцерківське ПТУ ім. П. Р. Поповича» взяло участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови”. З 12-го по 18-те грудня в закладі були проведені заходи із вивчення та застосування англійської мови, які підготували викладачі Ляленко А. В. та Абдулова О. В.

Учні, які цікавляться вивченням англійської мови, під час виставки навчальних матеріалів мали змогу ознайомитись із сучасними підручниками, словниками, плакатами, брошурами й журналами та ін.
Одним з головних заходів тижня став День англійської – 14 грудня, присвячений пам’яті видатного англійського поета та драматурга Вільяма Шекспіра. У цей день викладач Ляленко А. В. у групі № 124 провів відкритий урок на тему «Вільям Шекспір», а викладач Абдулова О. В. організувала розмовний клуб, де всі охочі могли поспілкуватися на тему життя і творчості геніального митця.

Серед учнів першого курсу було проведено вікторину на виявлення кращих знавців англійської мови. Завдання включали різні теми: спорт, їжа, освіта, сім’я тощо. Переможцями змагань стали учасники команди групи № 114.
З огляду на прийдешні зимові свята, в актовій залі було прочитано лекцію з мультимедійною презентацією «Новорічні та Різдвяні звичаї і традиції у Великій Британії». Під час заходу учні дізналися про культурні особливості британців у святкуванні цих знаменних подій.

Не залишились осторонь й учасники гуртка англійської мови, які підготували плакат «Відомі англомовні письменники», а також стінгазету, присвячену творчості Вільяма Шекспіра.

Загалом проведений предметний тиждень став джерелом нових знань про літературну спадщину Вільяма Шекспіра, а також духовність, культуру, менталітет і побут народу Великої Британії.

Новини

31.03.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

30.03.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

27.03.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ