Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
03.04.2017

Тиждень зварювання

Ніхто не пожне твердої слави від будь якого мистецтва,
коли працюватиме без насолоди і натхнення…             
Г. Сковорода 

Уже традиційним у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» стало проведення тижнів, присвячених професіям, за якими проводиться підготовка кваліфікованих робітників.

З 27 березня по 31 березня 2017 року у закладі тривав тиждень зварювання «Приборкувачі вогню і металу». Під час тижня були проведені конкурс стіннівок, виставка технічної літератури у бібліотеці, виставка «Гефест», на якій представлені вироби, виготовлені гуртками технічної творчості, організований перегляд тематичних фільмів у групах зварників. Майстер виробничого навчання В. А. Григор підготувала пізнавальну лекцію «У світі металоконструкцій», у групі № 113 майстер виробничого навчання І. І.Рєзнік провів відкритий урок виробничого навчання «Ручне дугове зварювання труб з поворотом».

28 березня відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів І-го і ІІ-го курсів, які здобувають професію «Електрозварник». За результатами теоретичного та практичного турів кращими серед першокурсників стали: І місце – Швець Дмитро, ІІ місце – Остапець Владислав, ІІІ місце – Лученко Дмитро.

Серед учнів другого курсу місця розподілились так: І місце – Шадура Микола, ІІ місце – Лобань Андрій, ІІІ місце - Вареник Богдан. Усі конкурсанти виявили високий рівень знань та умінь.

31 березня викладач спецтехнології зварювання О. М. Бакало підготувала і провела відкритий урок «Зварювання труб» у групі № 123. Під час уроку другокурсники розглянули електродугове зварювання трубопроводів з поворотом на 180º та 90º, газове зварювання стиків труб з козирками, газове зварювання поворотних і неповоротних стиків. На уроці було задіяно багато наочності, фрагменти тематичного відео, інтерактивні вправи, робота в малих групах. Присутні на уроці дізналися багато цікавого про значення зварних конструкцій для народного господарства, побуту тощо.

Підсумки проведеного тижня «Приборкувачі вогню і металу» були підведені на засіданні методичної комісії металообробних та електротехнічних професій.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ