Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
29.05.2017

Історія нашої армії – частина історії України

Hе забуваймо про меч, учімося
міцно тримати його в руках.
С.Петлюра

Неспокійна доба, яка випала на нашу долю, актуалізувала чимало речей і знань, котрі раніше здавалися зайвими, непотрібними і далекими від життя. У навчальних закладах через воєнну  агресію сусідньої держави по –новому зазвучав предмет «Захист Вітчизни», активізувався інтерес учнів до його вивчення.

Наша країна стала об’єктом агресії, проте на її захист піднялася Українська Армія, яка, як фантастичний фенікс, відродилася з попелу і руїн.

З 22 травня по 26 травня 2017 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувалися заходи у рамках тижня предмета «Захист Вітчизни», присвячені темі: «Збройні сили України – продовжувачі козацьких традицій». Упродовж тижня були організовані конкурси стіннівок, екскурсія до військової частини з оглядом бойової техніки, зустріч із випускниками училища, учасниками бойових дій на Сході, перегляд фільму про участь ЗСУ у захисті незалежності та суверенітету нашої держави, лекція «До сторіччя української революції. Холодноярська республіка», екскурсія до Музею 72-ої окремої механізованої бригади.

Учні разом із викладачем «Захисту Вітчизни» Т. Г. Шевченком відвідали міське кладовище «Сухий яр», де вшановували пам’ять білоцерківців, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України у 2014-2017рр., і поховані на Алеї слави.

Завершився тиждень проведенням навчальних стрільб із малокаліберної гвинтівки у стрілецько-спортивному тирі, де кожен учень зміг спробувати себе у ролі вправного снайпера і переконатися, що по-справжньому влучно стріляти не так вже й просто.

Проведені заходи засвідчили, що історія Збройних сил України, підвищення їхньої ролі в суспільстві, небайдужі для підлітків. Дехто навіть мріє пов’язати майбутнє з військовою справою, адже захищати Вітчизну – благородна й почесна місія.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ