Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
03.07.2017

На добро і щастя!

Благословенна будь ти, молодосте!
П.Тичина

Юність, молодість… Найкраща пора у житті людини. Для молодих відчиняються усі двері, простеляються всі дороги. Як правило, цей період життя пов’язаний із навчальним закладом, де здобуваються знання і вміння, набувається досвід, розширюється коло спілкування.

30 червня 2017 року в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулися урочистості з нагоди чергового випуску закладу, який цього року відзначає поважний 90-річний ювілей.
Сьогодні 170 юнаків та дівчат отримали диплом кваліфікованого робітника, 12 з них – із відзнакою.

Незважаючи на спекотний день, на свято зібралися випускники, їхні батьки, родичі та друзі, педагоги училища, адміністрація, представники роботодавців.
Захід традиційно розпочався із виконання Гімну України. Кращі випускники училища поклали квіти до меморіальних дошок П. Р. Поповичу та С. В. Павлуші, під звуки улюбленої пісні першого космічного українця «Дивлюсь я на небо…»

З добрими напутніми словами до юних звернувся директор училища   В. І. Жила, який побажав усім стати успішними, достойними громадянами нашої Батьківщини і не забувати дорогу до закладу, де вчилися розумному, доброму й вічному.
Кращі випускники та батьки за активну участь у житті училища, сприяння позитивному іміджу закладу нагороджені грамотами і подяками.

Учні, які добре зарекомендували себе під час виробничої практики, одержали подяки і грошові премії від підприємства ТОВ «Завод пакувального обладнання Термо-Пак».
Випускників привітали класний керівник гр. №137 А. П. Чирка, майстер виробничого навчання гр. №136  Г.С. Сливка, які побажали, щоб усі дороги, які будуть обрані, привели до щастя, успіхів та перемог.

Від імені випускників слова подяки усім, хто був поруч упродовж навчання, висловила голова учнівського самоврядування випускниця Діана Курицька.
Зі щирим материнським словом виступила мама випускника, голова батьківського комітету гр. №133, Щепановська , яка процитувала рядки Ліни Костенко:
Хай буде все небачене побачено, 
Хай буде все пробачене пробачено. 
Єдине, що від нас іще залежить, – 
 Принаймні вік прожити як належить.

Із материнським благословенням усі випускники скуштували смачний, запашний коровай.
На святі звучали ліричні  українські пісні у виконанні ансамблю учнів «Козаченьки» та квартету співробітників закладу «Джерело».

Останній дзвоник для випускників училища 2017 року урочисто пролунав з рук Михайла Березіна, одного з кращих учнів гр. №131, активного учасника художньої самодіяльності.
Для тих, хто полищає стіни рідного закладу, прозвучав прощальний вальс.

Ведучими свята були З.О. Плигань, Ярослав Мачковський, Юрій Сучак.
Нехай щастить усім на життєвій дорозі! 

Новини

18.05.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

10.04.2020

Атестація 2020 детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ