Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
25.09.2017

У «Місті професій»

Хто з нас у дитинстві не мріяв стати приборкувачем тигрів, водолазом чи пілотом, продавцем морозива, аптекарем чи майстром стильних зачісок для котів і собак?
Професій на світі – величезна кількість. А більше дізнатися про них допомагають такі заходи як соціальний дитячий проект «Місто професій», який вже вдруге завітав до Білої Церкви.

Мета проекту – ознайомлення малечі з різними професіями, аби у майбутньому діти могли свідомо обрати справу свого життя. Захід організовано за ініціативи Міжнародного ділового журналу «Community».
Серед тих, хто 23 вересня 2017 року представляв юним білоцерківцям сучасні цікаві професії, був і ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича». Училище презентувало професії електрогазозварника, слюсаря-електрика, слюсаря з ремонту автомобілів, офіціанта.

Діти – гості «Міста професій» - змогли познайомитися з роботою квартирної проводки, побачити в дії зварювальний тренажер, настільний свердлильний верстат НС 9, дізнатися, як здійснюється діагностика автомобіля. Усі охочі побачили, як можна оригінально сервірувати стіл у романтичному та українському національному стилях.
Були представлені також творчі роботи учнів училища, виготовлені гуртками технічної творчості.

Проведені майстер-класи з професій підготували майстри виробничого навчання Демко М. В., Зеленець С. В., Онопко В. М.,  Кравченко В. П., Мельниченко В. Є.
Організували участь закладу у профорієнтаційному дитячому проекті заступник директора училища з НВР Лужанська Г. В., старший майстер Саєнко А. Г.

Сподіваємося, що локація, яку облаштували представники ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича», та представлені майстер-класи, сподобалися і дітям, і їхнім батькам, дали змогу подивитися на, здавалось би, звичайні робітничі професії з нетрадиційного боку, зрозуміти, що кожна професія – цікава й унікальна.
Чекаємо наступного проекту!

Новини

18.05.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

10.04.2020

Атестація 2020 детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ