Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
02.10.2017

Учителю! Ти є і будеш вічно!

Учитель. Педагог. Наставник. Люди, без яких  точно не було б прогресу. У всьому світі той, хто сіє розумне, добре, вічне, користується великою шаною та повагою. 1994 року, оцінюючи значення вчительської праці для розвитку суспільства, Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) затвердила Всесвітній день учителя, який щороку відзначається 5 жовтня.

В Україні День педагогічного працівника за багаторічною традицією святкують першої неділі жовтня. На 2 жовтня припадає День профтехосвіти.
Напередодні жовтневих освітянських днів, 29 вересня 2017 року, в актовій залі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся урочистий концерт, присвячений педагогам. Для всіх присутніх учні закладу підготували цінні подарунки: вірші, пісні, добрі та щирі слова. З віршем «Присвята вчителям» на початку свята виступив учень групи № 113 Ілля Посвалюк.

У виконанні Марії Садловської (гр. № 136) прозвучала безсмертна «Вчителько моя» - справжній шедевр для всіх часів і поколінь на слова А. Малишка та музику П. Майбороди.
З вітальним словом до колег звернувся директор училища В. І. Жила, який понад 40 років свого життя присвятив профтехосвіті та вихованню молоді.

Хореографічний колектив «Ровесник», учасником якого є учень групи № 111 Кузка Олександр, привітав жартівливим запальним танцем «Троїсті музики».
Щирі пісні різних жанрів для викладачів, майстрів виробничого навчання подарували Артем Щетінцев (гр. № 136), Олексій Миргородський та Артем Денисюк (гр. № 134), Роман Бондаренко (гр. № 213), учасники військово-патріотичного клубу «Калібр 7,62».

З оригінальним номером, пен таппінг, виступив учень групи № 114 Касмінко Данило.
Цього року нашому навчальному закладу виповнюється 90 років. Скільки людей за цей час перейшло через його пороги! Скільки доль, пов’язаних з училищем!

Присутні на святі вшанували хвилиною мовчання пам’ять педагогів училища всіх років, які вже пішли на межу вічності.
Швидкоплинним рокам, які журавлями летять за обрій, були присвячені пісні у виконанні незмінних учасників усіх училищних урочистостей, вокального квартету «Джерело».

Завершилося свято на оптимістичній ноті. Усім цікаво і весело було спостерігати за тим, як «чарівні капелюхи» читали потаємні думки педагогів. Завдяки старанням групи № 115 думки виявилися оригінальними і несподіваними.
Підготувала і провела захід заступник директора з виховної роботи З. О. Плигань.
Дякуємо за гарний настрій всім учасникам та організаторам!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ