Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
30.10.2017

Автослюсар вправний – автомобіль справний

Автомобіль – не розкіш,
 а засіб пересування…

Важко уявити сучасне життя без автомобілів. Куди не глянь – вони усюди. І їхня кількість стрімко зростає. Як і зростає потреба у вмілих фахівцях, здатних обслуговувати, ремонтувати, діагностувати «залізних коней».
Однією із найпопулярніших професій, які опановують учні ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича», є слюсар з ремонту автомобілів. Напередодні відзначення Дня автомобіліста і дорожника, з 23 жовтня по 27 жовтня 2017 року, в училищі був організований тиждень «Слюсар вправний – автомобіль справний».

У програмі тижня - виставка тематичних плакатів «Пошук і фантазія», книжкова виставка «Автомобільний світ» у бібліотеці, виставка творчих робіт учнів, лекція «Історія вітчизняного автомобілебудування».
У групі № 214 відбувся відкритий урок спецтехнології на тему: «Система живлення автомобілів» (викладач Уніжук О. Д.).
У групі № 117 проведений відкритий урок виробничого навчання зі слюсарної справи «Обробка отворів» (майстер виробничого навчання Кравченко В. П.).

У лабораторії технічного обслуговування автомобілів майстер в/н Чичкаленко О. С. провів відкритий урок виробничого навчання на тему: «Ремонт зчеплення автомобілів» (гр. № 125).
Майбутні слюсарі з ремонту автомобілів показали свої знання та вміння під час конкурсу професійної майстерності серед учнів «Кращий за професією». Першість у конкурсі вибороли учні групи № 125 Сорока Дмитро та Ромадін Сергій. Друге місце посіли Мачковський Ярослав та Островський Антон (гр. № 135), на третьому - Сучак Юрій та Ліченко Олександр (гр. № 134).

Команди груп № 125, № 135, № 134 взяли участь у цікавому брейн -рингу «Чи добре ви знаєте автомобілі?».
Упродовж тижня учні дізналися багато нового про автомобільний транспорт, новітні технології, які застосовуються для діагностики, ремонту сучасних транспортних засобів, змогли проявити свою ерудицію і творчий підхід до праці, закріпили свої теоретичні знання та практичні навички.

Проведення тижнів, присвячених професіям, сприяє формуванню стійкого інтересу учнів до обраної професії, переконує юних у правильності їхнього вибору.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ