Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
27.11.2017

Біла Церква - мій дім

«Пізнай свій край… себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя.
Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження,
 вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».
Г. Сковорода

У кожного з нас є місце народження. Часто воно співпадає із місцем проживання. Таке місце можна любити або ненавидіти, та не можна ставитися до нього байдуже. Це частинка нас, яка залишиться з нами назавжди.

Саме рідному місту була присвячена година спілкування під назвою «Біла Церква - мій дім», яка відбулась у групі №117 «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, слюсар з ремонту автомобілів» 24 листопада 2017 р. Година спілкування підготовлена та проведена класним керівником Чиркою А. П.

Головна мета заходу - ознайомити учнів з історією Білої Церкви, прищеплювати почуття патріотизму, національної свідомості, гордості за наш народ, його славне минуле, сучасне і майбутнє.

Гості та учасники заходу оцінили вдало підібраний ілюстративний матеріал та відеоряд,що супроводжував екскурс в історію центральних вулиць міста, який провели гіди-учні групи: Дроменко Максим, Зубченко Богдан, Калішенко Андрій, Марчук Роман та Ходаківський Артем. Під час години спілкування прозвучала інформація про легендарних особистостей й видатних талановитих митців, які народилися, проживали або гостювали у Білій Церкві: О. Пушкін, К. Паустовський, І. Нечуй-Левицький, Шолом-Алейхем, Л. Курбас, В. Кучер, М. Вавілов, П. Попович та ін. Розповідь супроводжувалась музичним твором композитора Кирила Стеценка на слова Тараса Шевченка "Плавай, плавай, лебедонько".

Усім сподобались вірші, які прочитали Марчук Роман та Мартиненко Віталій.
Віримо, що ця година не пройшла даремно для учасників.

Де б вони не знаходились – у своєму районі, в іншому місті, в іншій області або навіть в іншій країні, вони будуть пам'ятати, що Біла Церква - перлина Київщини, історичний край, що розкинувся на берегах річки Рось, яка несе свої води до Дніпра, але найціннішим її скарбом є талановиті та патріотичні люди.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ