Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
27.11.2017

Математика із супергероями

Узори математики, так само, як узори
художника або поета, повинні бути прекрасними; ідеї,
так само, як кольори або слова, повинні гармонійно
відповідати однин одному. Краса є перша вимога: в світі
немає місця для непривабливої математики
Г.Г.Гарді

Кожен предмет, який вивчається, по-своєму складний і по-своєму цікавий. Ні для кого не секрет, що далеко не всі учні люблять і розуміють математику. Проте, виявляється, навіть про таку «суху» науку як математика, можна говорити цікаво і доступно.

З 20 листопада по 24 листопада 2017 р. у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» тривали заходи тижня математики «Математика із супергероями». Були виготовлені тематичні стіннівки, організовано «Подорож математичними містами», розв’язування задач-жартів, задач-загадок на виявлення кмітливості та розвиток логічного мислення, а також математичні ігри, конкурси «Кращий учень», «Кращий зошит», «Цікавий факт». На справжню битву інтелектуалів перетворилась математична гра «Що? Де? Коли?». Команда у складі Ю. Джури (гр. № 126), Д. Павличенка (гр. № 134), А. Поліщука (гр. № 116), О. Прошкіна (гр. №137), О. Миргородського (гр. № 134), Д. Запісочного (гр. № 137) показала справжній клас і правильно відповіла на більшість запитань. Кращим визнаний зошит учня групи № 125 Д. Сороки.

Багато нового для себе відкрили учні різних курсів під час лекції «Супермногогранники» та перегляду фільму «Можливості математики».

24 листопада у групі № 113 був проведений       відкритий урок геометрії «Прямі у просторі», який підготувала і провела викладач математики Ж. В. Ляшенко. Під час уроку були використані комп’ютерна презентація, програма «Жива математика». Учні повторили раніше вивчений матеріал про взаємне розміщення двох прямих на площині, працювали над засвоєнням схеми доведення теореми про проведення площини через дві паралельні прямі, систематизували знання щодо способів задання єдиної площини.

Урок проходив у кабінеті інформатики з активним застосуванням ІКТ, тому виявився оригінальним і насиченим.

Можливо, наші учні і не стануть видатними математиками. Але важливо, щоб вони зрозуміли, що знання математики для сучасної людини зовсім не зайве. 

Новини

18.05.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

10.04.2020

Атестація 2020 детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ