Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
04.12.2017

Біологія та хімія – наше життя, наше майбутнє

Біологія та хімія – наше життя, наше майбутнє
Якщо запастися терпінням і проявити старання, то
 посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи.
 Навчання – корінь гіркий , так плід солодкий
Леонардо да Вінчі

Вивчення біології та хімії триває не лише на уроках, значну роль у формуванні інтересу до предметів відіграє і предметний тиждень. Біологія та хімія – одні з найцікавіших загальноосвітніх предметів, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Метою тижня є поглиблення знань учнів з біології та хімії, формування пізнавального інтересу до предметів природничо-математичного циклу, виховання бережливого ставлення до живої природи…

Для реалізації цієї мети з 27 листопада по 1 грудня в училищі проводився тиждень біології та хімії під назвою «Біологія та хімія – наше життя, наше майбутнє».
Тиждень розпочався виставкою стінгазет «Знай, люби, бережи», які підготували учні І курсу.

29 листопада у групі № 115 «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» був проведений відкритий урок «Нуклеїнові кислоти, їхня будова та властивості». Під час уроку були активно задіяні засоби ІКТ та інтерактивні вправи.

Проведено інтегровану вікторину з біології та хімії, переглянуто відеоролики про дивовижний світ тварин та рослин, цікаві факти про Менделєєва та його періодичну систему, розгадування ребусів та кросвордів.

30 листопада в актовій залі відбулася лекція «Штучні органи людини».
Також організований конкурс презентацій на тему «Видатні біологи та хіміки». Кращими стали роботи Шадури Миколи (гр. № 133), Демківського Максима (гр. № 138) та Франчука Владислава (гр. № 124).

Наприкінці тижня 01.12. під керівництвом викладача біології та хімії Шанусь Юлії Олегівни було проведено конференцію на тему «Про це варто знати!», яку підготували учні ІІ-ІІІ курсів. Захід було присвячено Міжнародному дню боротьби зі СНІДом.

Загалом тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним. Підвівши підсумки тижня, учні зрозуміли наскільки цікавий і захоплюючий світ живого. Тож не будьмо байдужими до свого здоров’я, життя і навколишнього середовища!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ