Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
06.12.2017

Найкращі вітання військовим

Хто має гарне військо, знайде
і гарних союзників.
Н.Макіавеллі

Незважаючи на порівняно невелику офіційну історію Збройних Сил України, справжній вік українського війська сягає кількох століть, а його бойові традиції сформувалися у важких кривавих змаганнях від часів Київської Русі до сучасної війни з російськими зайдами-окупантами. Наша армія показує усьому світові приклади мужності, відданості присязі, патріотизму.

Патріотичне виховання – одна із головних засад діяльності ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича», адже колектив закладу розуміє, що без знання своєї історії, свого коріння, без любові до Батьківщини і поваги до її святинь, навіть найкращий фахівець не буде справжнім громадянином.

В училищі постійно проводяться різноманітні заходи патріотичного спрямування, ведеться волонтерська діяльність, працюють творчі колективи, знані у місті та області.

Напередодні Дня Збройних Сил України, 5 грудня 2017 року, в Будинку культури 72-ї ОМБ ім. Чорних Запорожців відбувся святковий концерт, учасниками якого стали вокальний ансамбль «Козаченьки», чоловічий вокальний квартет співробітників училища «Джерело», клуб військово-патріотичної пісні «Калібр 7,62».

У майстерному виконанні «Козаченьків» прозвучали «Ой ти, зоре-зоряниця», «Я не знаю війни», «Мій Боже великий, спаси Україну» (разом із квартетом «Джерело»). Учасники квартету «Джерело» у складі співробітників закладу М.П.Ковтуна, Т.Г.Шевченка, В.М.Маринича, О. П. Яковишина подарували нашим захисникам ліричну «Гуцулку Ксеню», запальну «Козацьку», оптимістичну «Рідня моя, рідня».

Велику програму для армійців підготували члени військово-патріотичного клубу «Калібр 7,62». Маємо надію, що нікого зі слухачів та глядачів не залишили байдужими хіти «Обійми» та «Мить» у виконанні Марії Садловської, ліричні «Мама» (В. Клименко), «Старі фотографії» (Р. Бондаренко), пісня-заклик «Брати українці» (Ю. Хайлов), а також «Памяти танкиста», «Плакала калина», «Пацаны» (С. Копитов), «Гвардии майор» (О. Гнатюк). Я. Мачковський, учасник «Калібру 7,62», натхненно й проникливо прочитав вірші «Солдат» та «Бандерівець».

Наш навчальний заклад активно співпрацює з військовими. Ми підтримуємо бійців АТО, ремонтуємо техніку для фронту. І ось мирний творчий десант наших талановитих учнів та педагогів висадився на 5-ому майданчику, щоб привітати всіх військовослужбовців, побажати їм миру, злагоди і здоров’я. Сподіваємося, що подібні десанти матимуть продовження.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ