Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
07.03.2018

Усе від жінки, мабуть, почалося…

Навіть якщо ви ніколи не чули про Розу Люксембург та Клару Цеткін, не маєте ностальгії за радянськими святами, не переймайтеся проблемами фемінізму та гендерної рівності, скоріш за все ж, ви не будете заперечувати, що наші жінки варті загальної уваги і власного свята.

6 березня 2018 року чоловіча частина дружного учнівського та педагогічного колективу ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» щиро привітала жінок і дівчат зі святом весни, влаштувавши незабутнє елегантне та витончене дійство.
Ведучі концерту Н. Ждан та  Р. Волинець, які були дотепними і по-джентельменськи стриманими, одразу занурили присутніх у святкову атмосферу.

За традицією, прозвучали пісенні вітання від ансамблю «Козаченьки», яким уже багато років керує заслужений працівник культури України А. В. Воробей. Юні таланти виконали «А на небі місяченько» та «Я люблю тебе, райдуго».
З теплими словами привітання до присутніх у залі представниць жіноцтва звернувся директор училища В. І. Жила, який побажав усім здоров’я, любові, злагоди у родинах та миру в Україні.

Як завжди неперевершеними були «Гуцулка Ксеня» та «Літа-лелеченьки» від славного гурту співробітників училища «Джерело», а ще «На зорі мене, мамо, збуди».
Про маму, як найдорожчу людину, прозвучало багато теплих слів. Я. Мачковський прочитав вірш «Мамо», а Ю. Скорубський виконав задушевну пісню «Руки матері».

Як гімн материнським рукам і яскравим квітучим символам нашої землі пролунали безсмертні «Чорнобривці» у виконанні майстра виробничого навчання С. М. Якубовича.
Керівник клубу «Калібр 7,62» С. О. Копитов подарував слухачам ліричну «Обожаю», переконуючи, що кожна жінка достойна того, щоб її обожнювали і носили на руках.

Урочистий концерт завершився проникливою піснею Р. Лоцман «Запалю свічу» у виконанні В.Клименка з присвятою жінкам, матерям, сестрам тих, хто сьогодні захищає територіальну цілісність і незалежність України.
Програму свята підготували А. В. Ляленко та Л. В. Мельніченко. Художнє оформлення актової зали та святкової фотозони для усіх охочих сфотографуватися забезпечили Л. В. Мельніченко, С. В. Зеленець та учні груп № 125 і № 136.

Щиро дякуємо всім, хто подарував нам справді позитивний настрій!
Хай живе весна!

Новини

27.12.2018

Зустрічаємо Новий рік детальніше »

22.12.2018

Біологія і хімія — науки всіх часів детальніше »

21.12.2018

«Калібру 7,62» - 5 років! детальніше »

17.12.2018

Першість міста з баскетболу детальніше »

17.12.2018

Всеукраїнський тиждень права детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ