Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
16.04.2018

Дивовижний світ фізики та астрономії

Фізика – це наука розуміти природу
Е. Роджерс

Серед природознавчих дисциплін фізика здається однією з найскладніших. Проте і про таку непросту науку можна говорити цікаво й доступно.

З 10 квітня по 13 квітня 2018 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» тривав тиждень фізики та астрономії «Дивовижний світ фізики та астрономії».

У програмі предметного тижня – конкурси тематичних стіннівок, рефератів «Видатні фізики», ребусів «Подорож у країну фізики», виставка «Фізика. Астрономія. Творчість. Прогрес». Серед учнів I-го курсу пройшов диспут «Тертя шкідливе чи корисне», організовані перегляд фільму про видатного випускника нашого закладу П. Р. Поповича та екскурсія до Музею космонавтики, який працює в училищі. Про зіркове життя Ю. О. Гагаріна учні дізналися із лекції, присвяченій Всесвітньому Дню авіації та космонавтики.

11 квітня у групі № 123 відбувся відкритий урок з фізики на тему: «Механічні коливання». Під час уроку були використані інтерактивні методи і прийоми, учні виконували експериментальні задачі, працювали у малих групах, представляли свої презентації. Урок пройшов в цікавій нестандартній формі – брейн-рингу, у якому змагалися три команди: «Герци», «Томсони», «Гюйгенци». Перемогу здобула команда «Герци», капітаном якої був Єрмак Ігор.

У рамках тижня відбулося також відкрите засідання методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу, організоване у формі круглого столу.

Предметний тиждень завершився екскурсією на Білоцерківську ТЕЦ, під час якої майбутні електрики, учні групи № 127 дізналися про принцип її роботи, перетворення різних видів енергії, побачили сучасне електроустаткування.
Заходи тижня фізики та астрономії підготувала та провела викладач Л. Б. Москаленко.

Новини

18.02.2019

Математика у моїй професії детальніше »

15.02.2019

До Дня святого Валентина детальніше »

13.02.2019

Нудьгувати ніколи! детальніше »

13.02.2019

Першість училища із шашок детальніше »

13.02.2019

Пісні, обпалені війною детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ