Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
16.04.2018

Дивовижний світ фізики та астрономії

Фізика – це наука розуміти природу
Е. Роджерс

Серед природознавчих дисциплін фізика здається однією з найскладніших. Проте і про таку непросту науку можна говорити цікаво й доступно.

З 10 квітня по 13 квітня 2018 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» тривав тиждень фізики та астрономії «Дивовижний світ фізики та астрономії».

У програмі предметного тижня – конкурси тематичних стіннівок, рефератів «Видатні фізики», ребусів «Подорож у країну фізики», виставка «Фізика. Астрономія. Творчість. Прогрес». Серед учнів I-го курсу пройшов диспут «Тертя шкідливе чи корисне», організовані перегляд фільму про видатного випускника нашого закладу П. Р. Поповича та екскурсія до Музею космонавтики, який працює в училищі. Про зіркове життя Ю. О. Гагаріна учні дізналися із лекції, присвяченій Всесвітньому Дню авіації та космонавтики.

11 квітня у групі № 123 відбувся відкритий урок з фізики на тему: «Механічні коливання». Під час уроку були використані інтерактивні методи і прийоми, учні виконували експериментальні задачі, працювали у малих групах, представляли свої презентації. Урок пройшов в цікавій нестандартній формі – брейн-рингу, у якому змагалися три команди: «Герци», «Томсони», «Гюйгенци». Перемогу здобула команда «Герци», капітаном якої був Єрмак Ігор.

У рамках тижня відбулося також відкрите засідання методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу, організоване у формі круглого столу.

Предметний тиждень завершився екскурсією на Білоцерківську ТЕЦ, під час якої майбутні електрики, учні групи № 127 дізналися про принцип її роботи, перетворення різних видів енергії, побачили сучасне електроустаткування.
Заходи тижня фізики та астрономії підготувала та провела викладач Л. Б. Москаленко.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ