Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
30.04.2018

Тиждень охорони праці

Поінформований – значить озброєний

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Підвищення рівня безпеки праці – це запорука збереження найціннішого – людського життя.

З метою популяризації знань з безпеки життєдіяльності та охорони праці з 23 квітня до 27 квітня 2018 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувалися заходи Тижня охорони праці, приуроченого до Всесвітнього для охорони праці, який у 2018 році відзначався в Україні під девізом «Захищене і здорове покоління».

Упродовж тижня учні закладу отримали багато цікавої та необхідної для повсякденного життя інформації. Відбулася зустріч із представницею ПАТ «Укрзалізниця», яка розказала про безпеку на залізничному транспорті, правила поведінки під час користування послугами «Укрзалізниці», навела приклади нерозважливої поведінки дітей і підлітків на залізниці.
Лейтенант служби цивільного захисту Л. К. Кононенко під час спілкування з учнями та педагогами нашого закладу розказав про правильне користування засобами пожежогасіння, про випадки виникнення пожеж та правила, які треба знати, щоб уникнути страшних наслідків вогняної стихії.

Інспектор зі страхування від нещасних випадків компанії «Фонд соціального страхування» О. П. Березовський провів бесіду щодо порядку страхування від нещасних випадків на виробництві, у побуті та розказав про відшкодування фондом витрат для застрахованих осіб.
З метою відпрацювання навичок дій у випадку виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації була організована навчальна евакуація учнів та працівників училища. Медпрацівник закладу Н. О. Грузевич разом з учнями продемонстрували порядок транспортування потерпілого на ношах та надання йому I-ої долікарської допомоги при переломі верхньої кінцівки.

Проведення заходів такого роду сприяють поінформованості учнівської молоді про безпеку, якої слід дотримуватися щодня і повсякчас. Тиждень охорони праці підготували заступник директора з НВР Г. В. Лужанська, інженер з охорони праці П. Г. Предивний та викладач О. М. Бакало.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ