Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
29.05.2018

Відкриваємо Америку

Хто знає, що б відкрив Колумб, якби
йому не перегородила шлях Америка
(Станислав Ежи Лец)

З 21 по 25 травня, під керівництвом викладачів Ляленка А. В. та Абдулової О. В., в училищі відбувся тиждень англійської мови «Відкриваємо Америку». Під час тижня були проведені заходи, метою яких було надати можливість учням ближче пізнати Сполучені Штати Америки у різних сферах та розширити свій кругозір.

У групах 124 та 127 було проведено конкурс кросвордів і ребусів та настільні ігри англійською мовою. Завдання були на різну тематику: спорт, їжа, сім’я та ін. Найактивнішими учасниками стали Трапєзніков Данило, Туровський Олександр та Кузьомко Владислав.

Викладачі англійської мови Ляленко А. В. та Абдулова О. В. дали відкриті уроки на теми «Світ професій» у групі 123 та «Взаємини в родині» у групі 124 відповідно. Заняття пройшли на високому рівні з дотриманням сучасної методики викладання та використанням мультимедійних технологій.

В актовій залі було прочитано лекцію з мультимедійною презентацією на тему «Головні свята, звичаї і традиції США». Під час заходу слухачі дізналися про культурні особливості американців у відзначенні знаменних для країни дат.

В останній день предметного тижня відбувся святковий захід «Відкриваємо Америку», який провели учні групи 124 Ремез Євгеній та Туровський Олександр. Упродовж цього дійства учні ближче ознайомилися з культурою та історією США, географічними особливостями, адміністративним і політичним устроєм, визначними місцями, національною символікою, найбільшими містами, кулінарними вподобаннями тощо. Завершилося свято вікториною «Найкмітливіший», за результатами якої було визначено найбільш уважного та обізнаного учасника. Переможцем став учень групи 127 Гаврилюк Євгеній, який був нагороджений почесною грамотою.

Не залишились осторонь і учасники гуртка англійської мови, які підготували плакати та стінгазети на тему: «Сполучені Штати Америки» із зображеннями визначних місць цієї країни.
Приємним і корисним доповненням до програми заходів стали зустрічі з іноземними студентами. Запрошені гості відвідали проведення конкурсів та ігор, а також взяли участь у засіданні розмовного клубу «Speak up!», під час якого учні мали  можливість поспілкуватися з іноземцями англійською мовою на різноманітні теми у невимушеній обстановці за чашкою чаю.

Проведений предметний тиждень став провідником до нових знань про найбільшу країну-носія англійської мови у світі та додатковим поштовхом до вивчення мови загалом.

Новини

04.06.2019

Поповнення у скарбничку добрих справ детальніше »

03.06.2019

День здоров’я детальніше »

27.05.2019

Креслення – міжнародна мова техніки детальніше »

17.05.2019

В узорах на полотні закодована Вічність детальніше »

16.05.2019

Вишиванка єднає нас! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ