Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
02.07.2018

На щастя, на долю

Одним із найчарівніших куточків Білої Церкви є Замкова гора, з якої почалася історія майже тисячолітнього міста.

Саме тут, у Білоцерківському будинку органної та камерної музики, який розташований на мальовничій Замковій горі, 27 червня 2018 р. відбулося свято з нагоди чергового випуску учнів найстарішого закладу професійно-технічної освіти міста – Державного навчального закладу «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича».
Цього року 170 юнаків і дівчат тримали дипломи кваліфікованих робітників, 6 з них – з відзнакою.

У затишну урочисту залу на свято зібралися випускники, їхні батьки, педагогічні працівники училища, представники підприємств – роботодавців: ТОВ «Завод пакувального обладнання «ТЕРМО-ПАК», СТВФ «Агрореммаш», а також директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В. Б. Рогова, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю. Ф. Петрик, начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю. В. Ткаченко.

Захід традиційно розпочався з колективного співу Гімну України. А у виконанні вокального ансамблю «Козаченьки» прозвучав гімн училища «Ставай до наших лав, юначе!».
Зі щирим напутнім словом до випускників звернувся директор закладу В. І. Жила, який побажав кожному достойно продовжувати свій життєвий шлях і пам’ятати про тих, хто дарував їм свої знання, вміння, допомагав освоювати нелегку професійну мудрість.

У своєму вітальному виступі директор департаменту освіти і науки КОДА В. Б. Рогова закликала юнаків і дівчат завжди залишатися достойними людьми, працювати, примножуючи славу рідного міста, української держави, і процитувала зворушливу поезію Василя Симоненка: «Ти знаєш, що ти – людина?».

Багато добрих слів про нинішніх випускників висловили майстер виробничого навчання групи №136           М. В. Присяжнюк, класний керівник групи № 138 А. В. Ляленко, мама учениці групи № 136 В. Д. Луценко. Випускник групи № 138 Микола Новохацький прийняв з рук матері, як символ каравай на вишитому рушникові.

Кращі випускники та батьки за активну участь у житті училища. Успіхи у навчанні та спортивні досягнення нагороджені грамотами і подяками.

Від імені випускників слова подяки викладачам, майстрам виробничого навчання висловила Вікторія Луценко, а Юрій Хайлов подякував усім, хто був поруч упродовж навчання, талановитим  виконанням патріотичної пісні «Любі мої браття».
Під час урочистостей звучало багато ліричних, патріотичних, жартівливих пісень , які виконали учнівський вокальний ансамбль «Козаченьки» та вокальний квартет співробітників училища «Джерело». Обидва співочих колективи добре знані у рідному місті та області.

Для тих, хто сьогодні прощається з училищем, пролунав малиновим дзвоном останній дзвінок. Право дати останній дзвінок у 2017-2018 навчальному році отримав випускник групи № 133 Микола Шадура.
Випускне свято вдалося щирим, по-родинному теплим і водночас піднесеним і хвилюючим. Під склепінням органного залу ще довго лунали молоді голоси, чувся сміх та спалахи фотокамер…

Ведучими свята були З. О. Плигань та Нікіта Ждан.
Зичимо усім добра, злагоди і миру!

Новини

27.03.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ