Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
04.09.2018

Навчальний рік стартував

Знання за плечима не носити
Народна мудрість

Нам пощастило жити в часи, коли все досить стрімко змінюється, оновлюється, набуває нового змісту і форми.
Але вже багато десятиліть незмінними залишається те, що з настанням осені сотні тисяч наших юних громадян сідають за учнівські парти і студентські лави, щоб навчатися розумному, доброму, вічному, опановувати нові знання та вміння, розширювати свій кругозір і набиратися досвіду.

3 вересня 2018 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулася святкова лінійка з нагоди Дня знань.

Захід, за доброю традицією, розпочався з колективного виконання Гімну України. З вітальним словом до учнів, педагогів, батьків звернувся директор училища В. І. Жила, який побажав усім здоров’я, наснаги та гарного настрою. Пролунали щирі слова привітання від майстра виробничого навчання групи № 111 В. М. Маринича та викладача англійської мови О. В. Абдулової. До першокурсників звернулися із найкращими побажаннями учениця групи № 136, член учнівського самоврядування Ю. Джура, а також голова батьківського комітету училища, мама третьокурсника, Наталія Пащенко.

Приємним моментом свята були пісні у віртуозному виконанні славного квартету «Джерело», до складу якого входять співробітники нашого закладу.

Гості лінійки – представники підприємства «Білоцерківський кар’єр» - Ю. П. Коновалов, головний механік та М. І. Самар токар-наставник наших учнів, привітали колектив училища і вручили подяки та грошові винагороди учням, які відзначилися під час виробничої практики на підприємстві – Олегу Корнієнку та Вадиму Діковенку (група № 121).

Право надати перший у новому навчальному році дзвінок отримав один з кращих учнів закладу, член учнівського самоврядування Олександр Семченко.
Ведучими урочистостей були З. О. Плигань, Ростислав Волинець та Нікіта Ждан.

Сезон полювання за знаннями відкрито!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ