Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
04.09.2018

Навчальний рік стартував

Знання за плечима не носити
Народна мудрість

Нам пощастило жити в часи, коли все досить стрімко змінюється, оновлюється, набуває нового змісту і форми.
Але вже багато десятиліть незмінними залишається те, що з настанням осені сотні тисяч наших юних громадян сідають за учнівські парти і студентські лави, щоб навчатися розумному, доброму, вічному, опановувати нові знання та вміння, розширювати свій кругозір і набиратися досвіду.

3 вересня 2018 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулася святкова лінійка з нагоди Дня знань.

Захід, за доброю традицією, розпочався з колективного виконання Гімну України. З вітальним словом до учнів, педагогів, батьків звернувся директор училища В. І. Жила, який побажав усім здоров’я, наснаги та гарного настрою. Пролунали щирі слова привітання від майстра виробничого навчання групи № 111 В. М. Маринича та викладача англійської мови О. В. Абдулової. До першокурсників звернулися із найкращими побажаннями учениця групи № 136, член учнівського самоврядування Ю. Джура, а також голова батьківського комітету училища, мама третьокурсника, Наталія Пащенко.

Приємним моментом свята були пісні у віртуозному виконанні славного квартету «Джерело», до складу якого входять співробітники нашого закладу.

Гості лінійки – представники підприємства «Білоцерківський кар’єр» - Ю. П. Коновалов, головний механік та М. І. Самар токар-наставник наших учнів, привітали колектив училища і вручили подяки та грошові винагороди учням, які відзначилися під час виробничої практики на підприємстві – Олегу Корнієнку та Вадиму Діковенку (група № 121).

Право надати перший у новому навчальному році дзвінок отримав один з кращих учнів закладу, член учнівського самоврядування Олександр Семченко.
Ведучими урочистостей були З. О. Плигань, Ростислав Волинець та Нікіта Ждан.

Сезон полювання за знаннями відкрито!

Новини

27.03.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ