Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
05.10.2018

Зі святом, дорогі педагоги!

Учитись важко. А учить ще важче,
Та не повинен зупинятись ти.
Як учням віддаєш усе найкраще,
То сам сягнеш нової висоти.
Іван Драч

Серед тисяч професій, якими володіють люди, педагогічна справа – одна із найпочесніших. Учителя, вихователя, викладача, наставника шанують в усьому світі. 5 жовтня, щороку, за рішенням ЮНЕСКО, відзначається Всесвітній день учителя. У нашій країні День педагогічного працівника традиційно святкують у першу неділю жовтня.

Напередодні цих важливих подій, а також із нагоди Дня професійно-технічної освіти, 4 жовтня 2018 року в актовій залі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся концерт, присвячений педагогам.
За багатолітньою традицією, колег із професійним святом привітав директор училища В. І. Жила. Кращі педагогічні працівники були нагороджені Грамотами і Подяками управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Програма урочистого концерту була різножанровою, насиченою і нешаблонною. Учні всіх навчальних груп підготували оригінальні номери, продемонструвавши свою креативність, фантазію і талант. Тут і хореографічні композиції (тріо «Файно», гр. №116, В. Франчук, гр. №134), і читання репу (Ю.Скорубський, гр. № 124), і музичний етюд на акордеоні (М. Коробка, гр. № 114), і гумористичні новини від телевізійної студії «111 Україна» (гр. №111), і ліричний танець, присвячений жінкам-педагогам (Д. Вдовін, гр. № 126), і святкове привітання самого Папи Римського, який спеціально прибув до нашого закладу у супроводі особистого перекладача-охоронця (Д. Зеленець та П. Хмарук, гр. № 127).

Прозвучали вітання від учнів групи № 136, пісня «Спасибі, вчителю» у виконанні Д. Чернишова (гр. № 123), патріотичний вірш у виконанні П. Пасічника (гр. № 135). Як завжди, поліпшили настрій слухачам і глядачам учасники квартету співробітників училища «Джерело» з піснями «Бджоли», «Розплелись, розсипались, розпались…» та «Шушанна».

Приємним сюрпризом для всіх стали виступи гостей свята. Юний читець Матвійко Коломієць розказав вірш про те, як нелегко живеться вчительській дитині, а майбутня зірка і народна артистка Ліза Бондар запропонувала кілька пісенних рецептів для краси та гарної фігури, які були сприйняті слухачами із захватом.

Майстерним співом привітали педагогічний колектив учасники гурту «Терниця» (керівник Т. Семешко), який діє при Білоцерківському районному будинку культури. У їхньому неперевершеному виконанні прозвучали жартівливі «Із сиром пироги» та розкішний віночок українських народних пісень.

Концертна програма вдалося на славу. Ведучими дійства були З.О. Плигань та Н. Ждан.
Захід подарував усім приємні хвилини спілкування з мистецтвом і гарний настрій.

Новини

27.03.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ