Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
19.10.2018

Серце, віддане дітям

Знайти своє покликання – це
джерело щастя.
В.Сухомлинський

Найбільшим багатством нашої землі були і є її люди: роботящі руки, небайдужі серця, світлі голови, чисті, щирі душі.
Цього року в Україні відзначається столітній ювілей видатного педагога, великого гуманіста                           В. О. Сухомлинського, який народився 28 вересня 1918 р.

У рамках вшанування сторіччя велетня педагогічної думки у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» було організовано книжкову виставку в бібліотеці училища «Краса людської душі», виставку фотоматеріалів про Василя Сухомлинського та його вислови про дитинство, школу, працю педагога, виховання і вміння долати труднощі.

25 вересня провідним бібліотекарем закладу Н. Я. Глабець та провідним бібліотекарем філії № 3 міської ЦБС Н. Добровольською був проведений бібліотечний урок для мешканців гуртожитку «Той, хто віддав серце дітям» під час якого діти дізнались про життя, творчий і трудовий шлях видатного українця, про особливості його діяльності у Павлиській середній школі на Кіровоградщині, якою В. О. Сухомлинський керував понад два десятиліття.

На вшанування пам’яті великого трудівника педагогічної ниви 18 жовтня 2018 р. в актовій залі училища відбулася лекція «Історія України в особистостях», присвячена В. О. Сухомлинському, яку підготувала      Н. Я. Глабець. Учні отримали багато цікавої інформації про людину, яка увійшла в історію української та світової педагогіки.

«У праці честь і добре ім’я людини. Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б піднятися на вершину майстерності», – говорив він, звертаючись до молоді.
Гадаємо, що ці слова можуть стати гарною порадою для кожного, хто починає свій трудовий шлях.

Новини

01.07.2019

Крок у доросле життя детальніше »

26.06.2019

В узорах на полотні закодована Вічність детальніше »

14.06.2019

Година спілкування про важливе детальніше »

04.06.2019

Поповнення у скарбничку добрих справ детальніше »

03.06.2019

День здоров’я детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ