Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
22.10.2018

Знайомимо з професіями

Виберіть собі роботу до душі, і вам
не доведеться працювати жодного
дня у своєму житті.
Конфуцій

Дитинство – щаслива пора віри у казку, безтурботності та мрій про майбутнє. На жаль, як і все у житті, воно швидко минає. І тоді приходить час сумнівів, пошуків, настає проблема вибору професії.

З метою ознайомлення дітей зі світом професій був започаткований соціальний профорієнтаційний проект «Місто професій», який 20 жовтня 2018 року в черговий раз завітав до Білої Церкви. На численних локаціях юні мешканці міста мали можливість спробувати себе у різних професіях.

ДНЗ «Білоцерківське ПТУ ім. П. Р. Поповича» під час цьогорічного профорієнтаційного фестивалю представляв професії, підготовка за якими ведеться у закладі: газоелектрозварник, водій автомобіля, слюсар-електрик, кухар, офіціант.

Для всіх цікавих і охочих були проведені майстер-клас зі складання серветок, тест-драйв легкового автомобіля, зварники демонстрували «розумний» тренажер, електрики – діючі схеми квартирної проводки і ще багато цікавого та пізнавального. Учасники «Міста професій» отримали інформацію про училище та ознайомилися з виставкою технічної творчості учнів закладу.

Національний проект «Місто професій», який мандрує від міста до міста різними регіонами України, дає змогу дітям отримати безпечний і цікавий освітній досвід, який у майбутньому стане кожному у пригоді, допоможе обрати не просто професію, а й улюблену справу.

Новини

11.03.2019

8 Березня - свято весни детальніше »

27.02.2019

Добро починається з тебе детальніше »

27.02.2019

І вивчаємо, і застосовуємо детальніше »

18.02.2019

Математика у моїй професії детальніше »

15.02.2019

До Дня святого Валентина детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ