Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
12.11.2018

Ні – булінгу!

На світі вже давно ведеться,
Що нижчий перед вищим гнеться,
А більший меншого кусає та ще й б'є —
Затим, що сила є…
Л. Глібов

З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі в рамках Всеукраїнського проекту «Я маю право!» 09.11.2018р. у ДНЗ « Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» класними керівниками ІІ курсів були проведені години спілкування з елементами тренінгу на тему: «Насильство-зло, що не має права на існування».

Проблема насильства серед учнівської молоді в навчальних закладах існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Останніми роками визнано поширення такого явища, як учнівський булінг. Це проблема всього світу. Діти починають цькувати слабших для того, аби утвердити свій авторитет, розважитися або отримати якусь вигоду. Інші ж свідки цих дійств стоять осторонь та спостерігають, не вчиняючи ніяких дій задля допомоги жертві або навіть підбурюють кривдника до фізичної розправи. Науковці та правозахисники вважають, що сьогодні булінг перетворився на особливу форму взаємовідносин, яка ґрунтується на дискримінації, насильстві та агресії, за якими стоїть ціла низка соціальних, психологічних та педагогічних проблем.

Під час заняття учні знайомились з поняттям «булінг», обговорювали різні можливі ситуації, що спричиняють це явище, а також дізнались, як правильно чинити у разі прояву булінгу у навчальному колективі, складали правила поведінки та створили пам’ятку протидії булінгу.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ