Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
16.11.2018

Перезавантаження

Живи ніби завтра помреш,
вчися ніби будеш жити вічно.
Махатма Ганді

 

Щороку, 17 листопада, у світі відзначається Міжнародний день студентів. Учні ДНЗ «Білоцерківське ПТУ ім. П. Р. Поповича» теж вирішили долучитися до цього свята.
15 листопада 2018 року, під керівництвом викладачів Ляленка А. В. та Абдулової О. В., в училищі відбувся фестиваль студентських театрів-мініатюр «Перезавантаження», приурочений до Міжнародного дня студентів.

Метою заходу було укріпити дружбу і солідарність серед учнів училища та просто «перезавантажитись» на позитив, хоч трішки забувши про буденні труднощі освітнього процесу.

Під час святкового заходу учасники показували на сцені підготовлені веселі гумористичні сценки та мініатюри, які висвітлювали кумедні епізоди з повсякденного учнівського життя. Серед них були такі, як «Бог студентства», «Знайомство», «Думки учнів», «Ранок студента», «Урок історії», «Екзамен з історії», «Я – найкращий студент», «Не хочу навчатися», «Батько розгорнув щоденник сина», «Пісня сина», «Електрик», «У кафе» та інші.

Крім того, учні групи 113 Наумчук Денис та Зварич Вадим виконали композиції у стилі реп, а Коновал Антон заспівав під акомпанемент гітари пісню гурту «Плач Єремії» «Вона». А один з ведучих концерту, учень групи 126, Поліщук Андрій, продекламував вірш «Студентське щастя».

Приємним доповненням до програми став продемонстрований короткометражний фільм «Студенти-супергерої», відзнятий за участі учнів групи 124. Стрічка з гумором висвітлює кумедні моменти із життя учнів, як в училищі, так і поза ним.

Дійство відбулося в актовій залі училища, прикрашеній веселими атрибутами, напередодні виготовленими руками самих учнів.
Загалом фестиваль минув у дружній та невимушеній атмосфері й дуже сподобався як учням так і педагогам, наповнив усіх позитивом та надихнув на подальші успіхи у роботі та навчанні.

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ