Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
10.12.2018

Тиждень англійської мови

Дороги, що ведуть до мистецтва, сповнені тернів,
але на них вдається зривати прекрасні квіти.
Жорж Санд

З 3-го по 7-ме грудня 2018р., під керівництвом викладачів англійської мови Ляленка А.В. та Абдулової О.В. в ДНЗ «Білоцерківське ПТУ ім. П. Р. Поповича» відбувся тиждень англійської мови «Мистецтво в англомовних країнах». Під час тижня були проведені заходи, мета яких – надати можливість учням ближче познайомитися з англомовними митцями з різних сфер: музики, кіно, живопису, літератури тощо та розширити їхній кругозір.

У групі 126 було проведено настільні ігри англійською мовою із завданнями на різну тематику. Найактивнішими учасниками стали Бушуєв Сергій, Кравченко Роман та Петрова Дарина, які виявили свої знання і мовленнєві навички.

Викладачі Абдулова О. В. та Ляленко А. В. у групі 116 підготували відкриті уроки на теми «Теперішній тривалий час» та «Комунікаційні технології. Використання комп’ютерів» відповідно. Заняття пройшли на високому рівні з дотриманням сучасної методики викладання та використанням мультимедійних технологій. Під час цих уроків особливою активністю виділились Ждан Даніл, Гончаренко Дмитро, Соколенко Ілля, Кошубський Іван та ін.

В актовій залі для учнів І-го курсу було прочитано лекцію з мультимедійною презентацією на тему «Британські художники». Під час заходу слухачі дізналися про найбільш відомих і визначних живописців країни «туманного Альбіону» XVIII – XIX століть та їхні дивовижні шедеври.
В атмосфері позитиву і змагального духу відбувся квест «Join up!». Учні, розділені на три команди, виконували різні цікаві і захоплюючі завдання. Перемогу здобула команда №3, яка складалася з учнів декількох груп. Особливо завзятими конкурсантами були Ждан Нікіта, Самусенко Назар, Петренко Станіслав, Семченко Олександр та ін.

У заключний день предметного тижня був організований позаурочний захід на тему «Кіномистецтво і музика англомовних країн». Упродовж цього дійства учні ближче познайомилися з відомими кіноакторами, режисерами та музичними виконавцями зі США, Великої Британії та ін. Дізнались про основні віхи їхньої біографії, їхні цікаві і повчальні цитати, а також досягнення у  творчій діяльності. Завершився захід вікториною «Have a guess», за результатами якої було визначено найбільш уважних та обізнаних учасників. Переможцями стали представники групи 113 Лініченко Максим і Сахнов Дмитро, які були нагороджені грамотами.

Були проведені також засідання розмовного клубу «Rainbow», бесіда «Англомовні митці українського походження» у групі 125, перегляд відеоматеріалів «Найвідоміші британські музеї та галереї» у групі 137 та круглий стіл «Найвидатніші письменники Великої Британії і США» у групі 124.

Під час підготовки заходів не залишились осторонь і учасники гуртка англійської мови «Юні лінгвісти», які підготували стінгазети на тему: «Англомовні письменники, художники і кіноактори».

Проведений предметний тиждень став, на нашу думку, провідником до нових знань про діячів мистецтва та творчість представників країн, мову яких ми вивчаємо, а також додатковою мотивацією до вивчення англійської загалом.

Новини

13.04.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

10.04.2020

Атестація 2020 детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ