Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
21.12.2018

«Калібру 7,62» - 5 років!

Просвітництво і патріотизм
створюють націю

Ювілей… Подія радісна і, разом з тим, відповідальна й хвилююча. Підбиття перших підсумків. Плани і перспективи на майбутнє.
П’ять років тому в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» з ініціативи капітана запасу, кавалера медалі «За бойові заслуги», лауреата міжнародних фестивалів військово-патріотичної пісні, працівника училища, С. О. Копитова, був започаткований проект, який сьогодні є клубом патріотичного виховання «Калібр 7,62». Колектив має свій статут, емблему, прапор.

25 грудня 2013 року новостворений клуб провів свій перший «Урок мужності», присвячений річниці введення обмеженого контингенту радянських військ до Республіки Афганістан.
20 грудня 2018 року в актовій залі училища відбувся черговий «Урок мужності» - відзначення п’ятирічного ювілею клубу. Це було свято усіх, хто причетний до створення, діяльності, організації репетицій, виступів колективу.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся директор училища В. І. Жила.

Заступник директора з виховної роботи З. О. Плигань розповіла про роботу «Калібру 7,62» упродовж 5 років існування: про концертну і волонтерську діяльність, пошукову роботу в рамках обласного соціального проекту «Герої сучасності. Київщина», ремонт військової техніки для 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних запорожців, організацію конкурсів патріотичних стіннівок «УкрОпом по колорадах!» та «Ми – патріоти України», виготовлення патріотичних ялинкових прикрас. Учасники клубу - виконавці ансамблю патріотичної пісні – дали понад 50 концертів у школах Білої Церкви та Білоцерківського району, виступили на військовому полігоні в с. Великополовецьке. Калібрівці брали участь в обласному етапі Всеукраїнської молодіжної акції «Козацька Слава» та у Всеукраїнській акції «Запорізька слава» на о. Хортиця. Традиційною стала участь ансамблю у міськрайонному фестивалі «Пісні, обпалені війною».

Член клубу Юрій Хайлов став лауреатом III Всеукраїнського фестивалю конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сузір’я моря – сонце, молодість, краса», який відбувся в Одесі.
Одним із найбільш яскравих заходів за роки функціонування «Калібру 7,62» став літній табір виживання у м.Ржищеві.
Присутні на урочистостях переглянули презентацію про діяльність клубу та відеосюжет ТСН каналу 1 + 1.

Після підбиття підсумків було надано слово керівникові й натхненнику колективу С. О. Копитову, а також почесним гостям свята В. В. Рудому – голові Білоцерківської районної організації ветеранів України,          О. Л. Гнатюку – учаснику бойових дій, В. С. Поліщуку – голові спілки ветеранів - десантників.

В. В. Рудий вручив Подяку клубу військово-патріотичної пісні «Калібр 7,62» за плідну співпрацю з Білоцерківською районною організацією ветеранів України, відданість історичним та військовим традиціям українського народу, популяризацію патріотичної пісні, шану та повагу до ветеранів.
Подяку також отримав майстер виробничого навчання училища, учасник бойових дій у Республіці Афганістан О. В. Сайченко.

Під час заходу звучали не лише добрі слова, а й багато гарних патріотичних пісень. Подарували пісні у своєму виконанні С. О. Копитов, Ю. Скорубський, І. Бондар, а також гості: О. Л. Гнатюк та В. В. Рудий. Кожну пісню публіка приймала вдячними оплесками.
Приємним подарунком до ювілею клубу став виступ  Народного фольклорного ансамблю «Терниця» Білоцерківського районного Будинку культури, учасники якого виконали не лише українські народні пісні, а й ліричні пісні про любов до найдорожчого – рідної землі.

Ми переконані, що прийде такий час, коли з життя нашої країни зникнуть будь-які війни. Проте почуття патріотизму залишиться актуальним завжди. Як і пам’ять про тих, кого називають учасниками бойових дій. Тож сподіваємося, що наш військово-патріотичний клуб «Калібр 7,62» зустріне і подальші свої ювілеї, примножиться талановитими учасниками, добрими справами і вірними друзями.

«Ставай до наших лав, юначе!»

Новини

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »

27.11.2019

Добро починається з тебе! детальніше »

25.11.2019

Біологія та хімія – науки про життя детальніше »

22.11.2019

Людина починається з добра детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ