Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
22.12.2018

Біологія і хімія — науки всіх часів

О, Хімія і Біологія! Найкращі із наук
Ви ворогом і другом можете бути,
Убити все живе й допомогти
Красу життя сповна відчути!

Ці слова стали своєрідним гаслом тижня хімії і біології, який відбувся в ДНЗ “Білоцерківському професійно-технічному училищі ім. П. Р. Поповича” з 17 по 21 грудня. Предметний тиждень дав можливість учням вдосконалити знання з хімії та біології; став стимулом до пізнавальної, творчої діяльність учнів.

Почався тиждень з виставки стінгазет на тему: «Бережи природу» та виставки науково-популярної літератури, які підготували учні. Переглянули цікаві відеодосліди з хімії.

У рамках тижня була проведена вікторина «Ми і природа», хімічне лото «Знайди собі пару» та розгадування ребусів. Учні показали гарні результати з хімії та біології, проявили лідерські якості, збагатили свої знання з цих предметів.

19 грудня відбувся відкритий урок в групі №125 на тему «Будова та функції рослинних тканин, їх здатність до регенерації».

20 грудня в актовому залі училища була проведена лекція «Мозок людини, вражаючі факти», де учні переглянули відеоматеріали про тривимірну модель головного мозку людини. Також відбувся конкурс презентацій «Рослини та тварини, які занесені до Червоної книги України».

Найбільш вражаючим заходом на кінець тижня була екскурсія до Білоцерківського національного аграрного університету на кафедру «Біоресурсів та аквакультури» екологічного факультету, де учням викладачі кафедри демонстрували відеофільм про біоресурси, ознайомлювали з експонатами музею факультету. Кожен з учнів побачив багато експонатів із зоології та іхтіології. Була проведена захоплююча екскурсія до акваріумів, де учні безпосередньо ознайомились з різними видами риб, умовами їх розведення.

Тиждень хімії та біології пройшов успішно. Проведені заходи, сподіваємося, допомогли учням узагальнити і розширити знання з хімії та біології, розкрити їхнє значення в житті людини та переконати у необхідності вивчення природничих дисциплін; прищепити дбайливе ставлення до природи; сформувати практичні вміння і навички. Залучення молоді до проведення таких заходів сприяє екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвиває творче мислення, пам’ять, мовлення, вміння логічно міркувати та робити висновки.

Новини

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »

27.11.2019

Добро починається з тебе! детальніше »

25.11.2019

Біологія та хімія – науки про життя детальніше »

22.11.2019

Людина починається з добра детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ