Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
25.01.2019

«Батьки і діти! Діти і батьки! Нероздільне і одвічне коло…»

Сім'я - це те місце, куди приходять
відпочивати переможені сили
людини.
А. С. Макаренко

25 січня 2019 року в групі №124 ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича» відбулася відкрита година спілкування на тему: «Батьки і діти».

Класний керівник групи, О. В. Абдулова, поставила перед собою завдання обговорити з учнями проблеми стосунків батьків і дітей; сприяти формуванню позитивного ставлення до своєї родини, до батьків, пробуджувати бажання оволодіти навичками спілкування і соціальної взаємодії; спонукати дітей до співпраці, взаєморозуміння, виховувати почуття духовної єдності поколінь.

Ця тема досить актуальна, враховуючи вік учнів. Оскільки через надмірну увагу, опіку батьків, підлітки вважають їх не союзниками, а противниками. Діти захищають своє право на самостійність, навіть собі на шкоду. Тому важливо пояснити учням поведінку батьків, як її потрібно сприймати і як реагувати. Адже процес дорослішання проходить через багато проблемних питань і, хто як не батьки, допоможуть вирішити їх.

Учні групи №124 брали активну участь в обговоренні, висловлювали свої думки. Також були присутні батьки учнів, які долучились до заходу.
Упродовж години спілкування відбувся не лише відкритий обмін думками, також учні виконували практичні завдання: «Виріши конфлікт», «Розподіли обов'язки», рольова гра «Мати й син», вправа «Прикрась дерево».

У ході заходу був створений належний мікроклімат в колективі, забезпечена дружна та злагоджена робота. Діти проявили інтерес до заходу.
Були створені умови для забезпечення самоусвідомлення ролі родини в житті кожної людини.

Сподіваємось, що виховний захід допоміг учням краще зрозуміти цінність родини, кожного члена сім'ї, переконатися, наскільки важливо поважати рідних, допомагати один одному і цінувати працю кожного.

Новини

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

20.03.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ