Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
05.02.2019

Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації

ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича», як осередок професійної освіти, де працюють досвідчені педагоги, має чим поділитися зі своїми колегами з інших закладів.

5 лютого 2019 р. на базі училища відбулися навчальні заняття з фахового модуля для слухачів курсів підвищення кваліфікації при Комунальному навчальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». До нас завітали вчителі трудового навчання загальноосвітніх шкіл Київщини разом із куратором О. І. Сацюк – завідувачем відділу методики викладання трудового навчання КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою для підготовки кваліфікованих робітників у нашому закладі. Завідувач слюсарною майстернею В. П. Кравченко розказав про роботу навчальної майстерні, продемонстрував вироби, які виготовляють учні під керівництвом майстрів виробничого навчання. У майстерні був проведений відкритий урок виробничого навчання у групі № 127 на тему «Різання металу», який підготував майстер в/н В. А. Кириченко.

Відкритий урок виробничого навчання «Електрообладнання автомобіля» у групі № 114 провів майстер в/н М. С. Белік.
Під час знайомства із токарною майстернею професійний майстер-клас продемонстрували В. М. Маринич та Ю. А. Андрійчук, які працюють над проблемою використання ІКТ на уроках виробничого навчання.

У зварювальній майстерні училища майстри в/н В. М. Онопко та І. І. Рєзнік показали майстер-клас роботи на зварювальному тренажері.

Про важливість оволодіння робітничими професіями для сучасних молодих людей зі слухачами курсів говорила заступник директора училища з НВР Г. В. Лужанська, яка розказала про методику організації профорієнтаційної роботи зі старшокласниками.

Заступник директора з виховної роботи З. О. Плигань провела для гостей екскурсію у Музеї космонавтики, яким цілком заслужено пишається наш заклад.

Сподіваємося, що все побачене і почуте упродовж цього насиченого дня, сприятиме професійному зростанню наших колег, буде корисним для роботи, спонукатиме до подальшої співпраці. 

Новини

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »

24.03.2020

Готуємось до ЗНО-2020 детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

23.03.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

20.03.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ