Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
27.02.2019

І вивчаємо, і застосовуємо

Хто навчався наук, але не використовував їх,
 схожий на того, хто орав, але не засівав.
Сааді

У рамках роботи над обласним методичним проектом «Професійна освіта – відкритий простір для прогресивних ідей і можливостей» 26 лютого 2019 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся конкурс-презентація «Вивчаємо та застосовуємо», присвячений темі: «Загальноосвітня підготовка майбутніх кваліфікованих робітників як важлива складова системи професійного навчання».

У конкурсі взяли участь 6 учнівських команд, які презентували свої професії у тісному зв’язку із загальноосвітніми предметами: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – іноземна мова (команда «Махінатори»); слюсар-електрик – фізика (команда «Абсолютна сингулярність»); кухар, офіціант – географія (команда «Мандрівники в кулінарії»); електрогазозварник – хімія (команда «Титани»); токар - математика (команда «Конус»); водій автотранспортних засобів – правознавство (команда «Комета»).

На першому етапі конкурсних змагань кожна команда представляла свою емблему, девіз та розказувала про переваги професії, за якою навчається.

Другий етап – демонстрація буклетів про взаємозв’язок професійних знань і вмінь із успішним опануванням конкретного загальноосвітнього предмета.

Під час завершального третього етапу конкурсанти доводили на практиці, що без загальноосвітніх знань стати справді кваліфікованим робітником непросто.

Усі учасники заходу виявили неабияку креативність, артистизм та наполегливість. Велику роботу із підготовки до конкурсу –презентації провели викладачі училища, закріплені за командами, та майстри виробничого навчання.

За рішенням журі, кращими стали представники команди «Титани» (I-е місце), «Махінатори» (II місце), «Конус» (III місце).
Дякуємо всім, хто взяв участь у заході! 

Новини

01.07.2019

Крок у доросле життя детальніше »

26.06.2019

В узорах на полотні закодована Вічність детальніше »

14.06.2019

Година спілкування про важливе детальніше »

04.06.2019

Поповнення у скарбничку добрих справ детальніше »

03.06.2019

День здоров’я детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ