Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
27.02.2019

Добро починається з тебе

Добро – це найпрекрасніша музика
душі. Як би було чудово, якби вона
звучала в кожному з нас.
Р.Роллан

Безперечно, саме добро – одна з найбільших цінностей у житті людини. кожному хочеться, щоб навколо було якомога більше добра і позитиву.

27 лютого 2019 року у групі № 123 ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулася година спілкування «Добро починається з тебе», яку підготувала класний керівник групи          Ж. В. Ляшенко. Спілкуючись на тему добра, учні переглянули цікаві відеосюжети, згадали слова, які містять у собі складову частину добро: доброчесність, добропорядність, добродушність, добросердність, доброзичливість, добробут, з’ясували їхнє значення. Також взяли участь у цікавому експерименті з яблуками, який спонукає до роздумів про наслідки негативних дій та злих слів і думок.

Пізнавальною була розповідь про історію створення відомої фрезки Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря», де, на думку дослідників, образи Ісуса та Іуди були списані з однієї людини у різні періоди життя, що ще раз підкреслює той факт, що добро і зло ходять дуже близько одне від одного.

Під час заходу було задіяно багато оригінальних відеоматеріалів, ілюстрацій, прозвучали притчі та думки видатних людей про значення добра. На завершення години спілкування другокурсники випустили зі своїх імпровізованих долонь до сонця метелики та «смайлики» як побажання добра, яке має примножитися і повернутися.

У сучасному нелегкому житті людям часто бракує саме щирості й добра. Молоде покоління слід переконувати, що майбутнє – за добрими справами, благородними вчинками та повагою до ближнього.
 

Новини

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »

27.11.2019

Добро починається з тебе! детальніше »

25.11.2019

Біологія та хімія – науки про життя детальніше »

22.11.2019

Людина починається з добра детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ