Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
29.03.2019

Конкурс фахової майстерності

Будь-який конкурс – це змагання, яке дає змогу виявити кращих із кращих, визначити і відзначити найдостойніших.

28 березня 2019 року на базі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся конкурс фахової майстерності з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», у якому взяли участь представники Переяслав-Хмельницького ЦПТО, Яготинського ЦПТО, Володарського аграрного ліцею, Березанського аграрного ліцею.

Конкурсанти змагалися у двох турах: теоретичному та практичному. У теоретичному турі учасники мали показати свої знання зі спецтехнології, електротехніки, електроматеріалознавства, охорони праці та розв’язати розрахункову задачу.

У практичному турі перед майбутніми електромонтерами стояло два непростих завдання: складання ланцюга керування освітленням та складання силового ланцюга і ланцюга керування трифазним асинхронним електродвигуном з короткозамкненим ротором. Після складання правильність схеми перевірялася на стенді.

Знання і вміння учасників конкурсу оцінювало компетентне журі у складі І. П. Сидоркіної – методиста НМК ПТО у Київській області, В. А. Пугач – викладача професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича», М. В. Демка – майстра виробничого навчання ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича», В. Є. Мельниченка – майстра виробничого навчання ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича», на чолі з головним енергетиком ТОВ «Агрореммаш» С. Л. Караном.

У результаті перемогу в конкурсі фахової майстерності з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» здобув учень Володарського професійного аграрного ліцею Владислав Паламарчук.

Друге місце виборов учень Березанського професійного аграрного ліцею Ігор Вітряк. Бронза дісталася Антону Родаку (Яготинський ЦПТО) та Богдану Ільєнку (Переяслав - Хмельницький ЦПТО).
Щиро вітаємо конкурсантів та їхніх наставників!

Новини

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »

27.11.2019

Добро починається з тебе! детальніше »

25.11.2019

Біологія та хімія – науки про життя детальніше »

22.11.2019

Людина починається з добра детальніше »



Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ