Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
18.04.2019

Фестиваль професій

Виберіть собі роботу до душі, і
вам не доведеться працювати
жодного дня у своєму житті.
Конфуцій

Усі ми живемо в той час, коли світ стрімко змінюється. Життя не стоїть на місці і постійно висуває все більші й більші вимоги до сучасної людини. Тому, щоб не пасти задніх, сьогоднішнім юнакам і дівчатам важливо вдало обрати професію. А ще краще – мати у своєму арсеналі декілька професій. У цьому залюбки допоможуть заклади професійно-технічної освіти.
У середу, 17 квітня 2019 р, у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся День відкритих дверей в рамках обласного молодіжного фестивалю «ПРОФ FEST OK». Захід був організований у формі профорієнтаційної розвиваючої квест-гри у навчально-виробничих майстернях училища. Учасниками квесту стали дев’ятикласники з Білої Церкви, Ставищенського та Володарського районів.

Перед початком дійства школярів привітали начальник відділу професійної, вищої освіти і науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н. І. Гуляй, головний спеціаліст цього відділу Н. І. Перегуда, директор училища В. І. Жила. Заступник директора училища з навчально-виробничої роботи Г. В. Лужанська ознайомила гостей з програмою і маршрутом гри.

Усім, хто завітав до закладу, було запропоновано 9 локацій, на яких учні могли отримати поняття про професії токаря, газоелектрозварника, слюсаря-ремонтника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія, електрика, кухаря, офіціанта. А найголовніше – особисто взяти участь у майстер-класах з виготовлення жетонів, розсухарення клапанів, виточування конусної деталі, окінцювання, з’єднання, відгалуження проводів, попрацювати на зварювальному тренажері, навчитися оригінально складати серветки та сервірувати обідній стіл, посмакувати власноруч приготованими налисниками з різноманітними начинками.

На кожній локації найактивніші школярі отримували бонуси – жетони.
Майбутні абітурієнти переглянули велику виставку, де представлені вироби, створені руками учнів ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича» під керівництвом майстрів виробничого навчання у гуртках технічної творчості.
Шановні гості також ознайомилися з експозицією Музею космонавтики імені найвидатнішого випускника училища П. Р. Поповича, який є гордістю і окрасою закладу.
Завершальним акордом профорієнтаційного заходу стало відзначення школярів, які виявили найбільшу активність і зібрали найбільше жетонів. Юнаки і дівчата були заохочені дипломами департаменту освіти і науки Київської ОДА та відзнаками ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича».

Сподіваємося, що всі, хто завітав на наш квест, провели час із користю для себе, збагатилися новими емоціями, враженнями, знаннями. А ще переконалися, що спробувати себе у ролі майбутнього токаря, зварника, водія, кухаря – це круто і креативно.
Шановні друзі! Навіть якщо ви вже вирішили, що ваше майбутнє – це фах лікаря, юриста, економіста чи архітектора, вам зовсім не завадить мати про запас сучасну, затребувану, грошовиту робітничу професію!
Запрошуємо на навчання до нашого закладу! 

Новини

01.07.2019

Крок у доросле життя детальніше »

26.06.2019

В узорах на полотні закодована Вічність детальніше »

14.06.2019

Година спілкування про важливе детальніше »

04.06.2019

Поповнення у скарбничку добрих справ детальніше »

03.06.2019

День здоров’я детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ