Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
18.04.2019

Фестиваль професій

Виберіть собі роботу до душі, і
вам не доведеться працювати
жодного дня у своєму житті.
Конфуцій

Усі ми живемо в той час, коли світ стрімко змінюється. Життя не стоїть на місці і постійно висуває все більші й більші вимоги до сучасної людини. Тому, щоб не пасти задніх, сьогоднішнім юнакам і дівчатам важливо вдало обрати професію. А ще краще – мати у своєму арсеналі декілька професій. У цьому залюбки допоможуть заклади професійно-технічної освіти.
У середу, 17 квітня 2019 р, у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся День відкритих дверей в рамках обласного молодіжного фестивалю «ПРОФ FEST OK». Захід був організований у формі профорієнтаційної розвиваючої квест-гри у навчально-виробничих майстернях училища. Учасниками квесту стали дев’ятикласники з Білої Церкви, Ставищенського та Володарського районів.

Перед початком дійства школярів привітали начальник відділу професійної, вищої освіти і науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н. І. Гуляй, головний спеціаліст цього відділу Н. І. Перегуда, директор училища В. І. Жила. Заступник директора училища з навчально-виробничої роботи Г. В. Лужанська ознайомила гостей з програмою і маршрутом гри.

Усім, хто завітав до закладу, було запропоновано 9 локацій, на яких учні могли отримати поняття про професії токаря, газоелектрозварника, слюсаря-ремонтника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія, електрика, кухаря, офіціанта. А найголовніше – особисто взяти участь у майстер-класах з виготовлення жетонів, розсухарення клапанів, виточування конусної деталі, окінцювання, з’єднання, відгалуження проводів, попрацювати на зварювальному тренажері, навчитися оригінально складати серветки та сервірувати обідній стіл, посмакувати власноруч приготованими налисниками з різноманітними начинками.

На кожній локації найактивніші школярі отримували бонуси – жетони.
Майбутні абітурієнти переглянули велику виставку, де представлені вироби, створені руками учнів ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича» під керівництвом майстрів виробничого навчання у гуртках технічної творчості.
Шановні гості також ознайомилися з експозицією Музею космонавтики імені найвидатнішого випускника училища П. Р. Поповича, який є гордістю і окрасою закладу.
Завершальним акордом профорієнтаційного заходу стало відзначення школярів, які виявили найбільшу активність і зібрали найбільше жетонів. Юнаки і дівчата були заохочені дипломами департаменту освіти і науки Київської ОДА та відзнаками ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича».

Сподіваємося, що всі, хто завітав на наш квест, провели час із користю для себе, збагатилися новими емоціями, враженнями, знаннями. А ще переконалися, що спробувати себе у ролі майбутнього токаря, зварника, водія, кухаря – це круто і креативно.
Шановні друзі! Навіть якщо ви вже вирішили, що ваше майбутнє – це фах лікаря, юриста, економіста чи архітектора, вам зовсім не завадить мати про запас сучасну, затребувану, грошовиту робітничу професію!
Запрошуємо на навчання до нашого закладу! 

Новини

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »

27.11.2019

Добро починається з тебе! детальніше »

25.11.2019

Біологія та хімія – науки про життя детальніше »

22.11.2019

Людина починається з добра детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ