Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
26.04.2019

Не знищуймо чужої праці

Роби все так, щоб людям, які
 тебе оточують, було добре.
Василь Сухомлинський.

Зіпсоване чи зруйноване майно, об’єкти інфраструктури та історико-культурної спадщини, розмальовані паркани і громадський транспорт, наруга над пам’ятниками і могилами – такий неповний перелік сумного видовища, яке ми нерідко спостерігаємо в нашому повсякденному житті.
26 квітня 2019 року у групі № 111 ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулася відкрита година спілкування «Вандалізм як соціальне явище в сучасному суспільстві», яку підготував класний керівник групи А. В. Ляленко.
Мета виховного заходу – виховання дбайливого ставлення до державного, громадського та приватного майна, а також поваги до об’єктів культурної, архітектурної і духовної цінності.

За допомогою мультимедійного обладнання, учням були продемонстровані фото- та відеоматеріали наслідків вандалізму, які спонукали їх задуматися над цією гострою і наболілою проблемою нашого суспільства. Діти також доповнили ці матеріали прикладами подібних злодіянь зі свого життя, свідками яких вони були.

Крім того, першокурсники з’ясували визначення поняття «вандалізм», дізналися історію його виникнення, те, хто такі вандали у сучасному світі, говорили про види вандалізму та його причини, а також про адміністративну, кримінальну і, що не менш важливо, моральну відповідальність за вчинення подібних правопорушень.
Під час заходу учні продемонстрували своє занепокоєння частими випадками вандалізму, погодилися, що не можна залишатися осторонь від цієї проблеми та, звичайно ж, самому не брати участі у варварстві. 

Новини

18.05.2020

Домашні завдання (технічні предмети) детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання "Кухар; Офіціант" детальніше »

13.04.2020

Домашні завдання (шкільні предмети) детальніше »

10.04.2020

Атестація 2020 детальніше »

24.03.2020

Вчимося самостійно. Збірка відео-ресурсів детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ