Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
10.05.2019

Ніколи знову!

Напиши на простому конверт
Те, що так у житті не сказав.
І за крок до відважної смерті
Будь таким, яким Бог тебе знав…
Океан Ельзи»

1939-1945. Друга світова війна. Найстрашніша в історії XX століття. Злочин проти людяності. Вона забрала мільйони життів, як військових, так і цивільного населення.

Щороку, 8 травня, в Україні і в світі відзначається День пам’яті та примирення, покликаний вшановувати всіх тих, хто пережив шквали заліза та свинцю, голод та холод, знущання та виснажливу працю, хто став свідком, учасником чи жертвою тих страшних часів, згадати і мертвих, і ще живих.

8 травня 2019 р. в актовій залі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся меморіальний захід «Листи про недоказане…», присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відзначається 9-го травня.

Присутні у залі учні, педагоги, гості занурилися в атмосферу уявної подорожі сторінками листів – від пожовклих солдатських трикутників – до сучасних, надісланих на передову підступної, неоголошеної війни на Сході України.

Звучало багато щирих, проникливих слів про тих, хто захищав рідну землю під час Другої світової, хто пройшов пекло Афганістану, хто сьогодні боронить територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

Вокальний ансамбль «Козаченьки», квартет «Джерело», клуб військово-патріотичної пісні «Калібр 7,62», як завжди, прикрасили дійство майстерним виконанням патріотичних та ліричних пісень.
Пісні, обпалені війною, пролунали у виступах керівника «Калібру 7,62» С. О. Копитова та голови Білоцерківської районної спілки ветеранів бойових дій В. В. Рудого.

Оригінальний за формою і змістом захід супроводжувався якісним і змістовним відео, а завершився - блискучим виконанням пісні «Україно – мати» учасниками вокального колективу «Козаченьки» та квартету співробітників «Джерело».

«Листи про недоказане…» підготувала і провела викладач математики Ж. В. Ляшенко.

Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні! Нехай не переривається зв’язок поколінь!

Новини

03.09.2019

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2019 детальніше »

01.07.2019

Крок у доросле життя детальніше »

26.06.2019

В узорах на полотні закодована Вічність детальніше »

14.06.2019

Година спілкування про важливе детальніше »

04.06.2019

Поповнення у скарбничку добрих справ детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ