Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
27.05.2019

Креслення – міжнародна мова техніки

З 20 травня 2019 р. до 24 травня 2019 р. у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім.             П. Р. Поповича» був проведений тиждень технічного креслення «Те, що сьогодні наука, - завтра техніка», який підготувала і провела викладач Пугач В. А.

У рамках тижня були заплановані та проведені різноманітні заходи з метою поглиблення знань учнів з предмета, підвищення інтересу до вивчення креслення, розвитку творчих здібностей.
Учасники предметного гуртка «Цікаве креслення» працювали над випуском газети «Юний технік», над матеріалами «Логіка у кресленні», цікавими технологічними задачами, завданнями на розвиток конструкторської кмітливості.

Протягом тижня була проведена олімпіада серед учнів II курсу «Креслення розвиває просторову уяву». Серед кращих виявилися Петренко С. (гр. № 125), Семченко О. (гр. № 125), Касмінко Д. (гр. № 124), Зеленець Д. (гр. № 127).

У цьому навчальному році учні училища взяли участь у виконанні робочих креслень за професією «Токар». Ці креслення та деталі, виготовлені за ними, були представлені на виставці для загального ознайомлення.

Також була організована виставка навчально-методичної літератури «Без креслення неможливе виробництво», учні залучались до розв’язування цікавих задач, розгадування кросвордів «Техніка», «Креслення», складання китайських головоломок, завдань на розвиток просторової уяви.
Багато цікавого матеріалу учні дізналися з лекції-презентації «Від малюнка - до креслення, від ідеї – до винаходу».

На завершення тижня учням було запропоновано висловити свої враження. Ось що написав один з майбутніх кваліфікованих робітників: «Креслення дійсно потрібне для опанування професією. На першому курсі я не звертав достатньої уваги на предмет, але після виробничої практики на підприємстві я змінив свою думку. Без креслення не можливо виготовити жодну деталь».

Новини

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »

27.11.2019

Добро починається з тебе! детальніше »

25.11.2019

Біологія та хімія – науки про життя детальніше »

22.11.2019

Людина починається з добра детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ