Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
14.06.2019

Година спілкування про важливе

Люди не вмирають. Вони
Убивають самі себе.
Сенека

Далеко в минуле в історії людства пішли епідемії віспи, чуми та інших хвороб. Але на початку XXI століття нова хвороба суспільства «біла смерть» (наркоманія) забирає життя мільйонів людей.

Саме тому 14 червня 2019 р. у групі № 127 ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбулася відкрита година спілкування на тему: «Крок у безодню», яку підготував класний керівник групи А. П. Чирка.

Головне завдання заходу – познайомити учнів з наслідками, які спричиняють наркотики, виробити негативне ставлення до першої спроби вживання будь-якого наркотичного засобу, навчити визначати людей зі злочинними намірами захопити наркотиками.

Під час години спілкування учні показали велику активність, зацікавленість та глибокі знання. Робота велася у малих групах, що посилило відчуття суперництва та змагання під час засвоєння нових знань. Було залучено багато пізнавального відеоматеріалу, мультимедійна презентація. Особливий інтерес викликала та найбільше запам’яталась учням та гостям сценка «На прийомі у лікаря», яку підготували учні групи Мартиненко Віталій та Марчук Роман.

Сподіваємось, що час відкритої години спілкування не пройшов для хлопців даремно. На жаль, наркоманія перетворилась в одну із найсерйозніших проблем сучасного світу. Вона знищила мільйони молодих людей, а також принесла біль і страждання їхнім близьким та коханим людям. Тож пам’ятаймо, що роблячи крок назустріч наркотикам, люди наближаються до безодні.

Наркотикам – ні!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ