Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
01.07.2019

Крок у доросле життя

Відчуйте попутний вітер у вашому вітрилі.
Рухайтеся. Якщо немає вітру, беріться за весла.
Латинська приказка

27 червня 2019 року в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся вже дев’яносто другий випуск молодих кваліфікованих робітників. Цього року 145 юнаків та дівчат полишають стіни рідного училища, отримавши мінімум по дві робітничі професії, які є актуальними на сучасному ринку праці. Десять випускників завершили навчання із дипломом з відзнакою.
На урочистості з нагоди свята зібралися випускники, їхні батьки, друзі, викладачі, майстри виробничого навчання, адміністрація.

Захід розпочався з колективного виконання Державного Гімну України.
Із щирим вітальним словом до присутніх на святі звернувся директор закладу В. І. Жила та представники підприємств, на яких учні училища проходять виробничу практику.
Кращі учні та батьки нагороджені грамотами та подяками.

Добрі напутні слова прозвучали від майстра виробничого навчання групи № 136 С. В. Зеленець, голови батьківського комітету училища Н. Пащенко, короваєм благословила випускників член батьківського комітету Алла Франчук.

З особливою повагою, від імені випускників відмінниця навчання, голова учнівського самоврядування Юлія Джура подякувала педагогам – за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяла взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідного училища – не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою. Випускники висловили щиру подяку своїм батькам, котрі підтримували їх на шляху здобування знань, тим, хто зігрівав їх теплом своїх сердець і захищав від негараздів.

Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.
Традиційно неперевершеними були пісні у виконанні ансамблю «Козаченьки» та чоловічого вокального квартету співробітників «Джерело» під керівництвом Заслуженого працівника культури України                А. В. Воробея.

Протягом трьох років навчання сьогоднішні випускники почули тисячі дзвінків. Почесне право дати останній у 2018-2019 навчальному році дзвінок було надано одному з кращих учнів Олександру Павлівському.
Свято відбулося на одному подихові і не залишило нікого байдужим. Ведучими були З. О. Плигань та       Н. Ждан.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.
Нехай щастить вам, дорогі випускники, на життєвій дорозі!
Нехай Бог береже вас, ваші родини та нашу єдину Україну!
У добру путь!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ