Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
03.09.2019

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2019

Знання – це сила

«Добрий розум робить легким будь-який спосіб життя», - мудро зазначав видатний філософ Григорій Сковорода. Погоджуючись із великим українцем, хочеться додати, що й гарна професія, обрана до душі справа теж неабияк допомагають на життєвій ниві.
Саме такі професії вже багато років молодь опановує у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича».

2вересня 2019 р. в училищі відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року. Велика і дружна училищна родина радо вітала нове поповнення. Майже 200 юнаків та дівчат вперше переступили поріг славетного закладу профтехосвіти, щоб у майбутньому стати кваліфікованими токарями, зварниками,кухарями, водіями, слюсарями.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор закладу В. І. Жила, прозвучали щирі побажання від класного керівника групи №113 Ю. О. Шанусь, майстра виробничого навчання групи №114 В. А. Кириченка.
Про переваги навчання в училищі, участь у спортивному та культурному житті закладу, можливості, які дає робітнича професія, оригінально й дотепно розказав учень групи № 131 Ростислав Волинець.

Відбулося покладання квітів до меморіальних дошок П. Р. Поповича та героя АТО Сергія Павлуші.
Після того як з рук учня групи №137 Дмитра Зеленця пролунав перший у новому навчальному році дзвоник, розпочався Всеукраїнський урок «Україна в сім’ї європейських держав».

Для учнів третього курсу та груп ТУ перший урок відбувся в актовій залі училища. Захід підготувала творча група педагогів: Л. М. Фанасєєва, Т. Г. Шевченко, І. Л. Рубан та бібліотекар Н. Я. Глабець. Учні, їхні батьки та педагогічні працівники дізналися чимало цікавих фактів про історію України, становлення українського війська, видатних людей, які прославили нашу землю в світі, про спортивні звитяги українців.

День минув насичено і цікаво. Навчання розпочалося!!!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ