Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
27.11.2019

Добро починається з тебе!

Для істинно моральної людини будь-яке
життя священне, навіть те, яке,
з нашої людської точки зору,
здається нижчевартісним.
Альберт Швейцер

Одним із важливих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин.

Хтось називає собак «останніми ангелами на землі», селить їх у своїх домівках як домашніх улюбленців і дбає про них як про повноцінних членів сім’ї, хтось – просто утримує цих тварин задля охорони свого майна. Але є сотні безпритульних собак, які опиняються на вулицях, намагаються вижити у муках голоду, холоду, знущань. А причина такого існування - людська жорстокість.

У рамках проєкту "З теплом в душі і добром в долонях" у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» учні училища, які мешкають у гуртожитку, виявили бажання брати участь у волонтерській роботі. Під керівництвом вихователя гуртожитку Г. Кригіної рада гуртожитку придбала корм та відвідала собачий притулок. Захист слабких завжди був справою сильних. Необхідно, щоб турбота про «братів наших менших» стала справою кожного з нас. Любов до тварин повинна бути втілена в конкретних справах.

Співпраця з притулком тварин буде продовжена. Хлопці виявили готовність на волонтерських засадах опікуватися залишеними без догляду чотирилапими, адже одним із важливих показників морального здоров’я людини завжди було ставлення людей до тварин. Відповідальність, альтруїзм, емпатія та чуйність, гуманні шляхи розв’язання проблеми безпритульних тварин – ознака цивілізованого, культурного й духовного суспільства. Українці саме такі. Запам’ятай: добро починається з тебе!

Новини

16.12.2019

Всеукраїнський тиждень права детальніше »

16.12.2019

Тренінги з професійної орієнтації детальніше »

12.12.2019

Твори добро детальніше »

09.12.2019

До Дня Збройних сил України детальніше »

05.12.2019

Розірви коло насильства! детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ