Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"
01.09.2021

Вакансії, кадровий склад

Вакансії

 Практичний психолог

 

 

 

Кадровий склад

ПІБ

Посада

Навчальний заклад, який закінчив

Спеціальність, кваліфікація за дипломом

Категорія, педагогічне звання

Стаж педагогічної роботи

Абдулова
Ольга Володимирівна

Викладач
англійської мови

ЗАТ «Вищий навчальний заклад «Київський гуманітарний інститут»,
2010 р.

Спеціаліст, англійська мова, філолог,
викладач англійської мови та зарубіжної літератури

Спеціаліст

15

Бакало
Ольга Михайлівна

Викладач
спеціальних предметів

Київський державний педагогічний інститут
ім. Горького,
1990 р.

Спеціаліст,
загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи.

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

37

Василенко Марина Іванівна

Викладач
фізики

Київський державний педагогічний інститут
ім. Горького,
1973 р.

Спеціаліст, фізика і електротехніка, вчитель фізики і електротехніки

Спеціаліст
вищої категорії

48

Дяченко
Віктор
Володимирович

Викладач ПДР

Одеське морехідне училище технічного флоту
1980 р.,
Челябінське вище військово- авіаційне Червонопрапорне 
училище штурманів
ім. 50-річчя ВЛКСМ,
1984 р.

Гідротехнічне будівництво, технік-гідротехнік, штурмансько – практичної  морської, ракетної авіації.
Офіцер з вищою військово – спеціальною освітою,
штурман - інженер

Спеціаліст
ІІ категорії

4

Жила
Василь Іванович

Директор училища, викладач спеціальних предметів

Київський державний педагогічний інститут
ім. О.М. Горького,
1983 р.

Спеціаліст,
загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

43

Ільченко
Галина
Юріївна

Викладач інформатики та економіки

Національний педагогічний університеті
ім. П. М. Драгоманова,
2019р.

Спеціаліст, викладач інформатики закладу вищої освіти, вчитель інформатики та математики закладу загальної середньої освіти

Спеціаліст
І категорії

22

Корнієнко
Владислав
Валентинович

Викладач
фізики

Національний педагогічний університеті
ім. П. М. Драгоманова,
2019р.

Магістр, викладач фізики та астрономії закладу вищої школи, вчитель інформатики закладу загальної середньої освіти

Спеціаліст

11

Кузьменко Олександр Анатолійович

Викладач
фізичної культури

Київський державний інститут фізичної культури,
1983 р.

Спеціаліст, фізична культура і спорт, викладач фізичного виховання - тренер

Спеціаліст І категорії

23

Лужанська Галина Володимирівна

Заступник директора з НВР,викладач української мови та літератури

Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет
ім. Григорія  Сковороди, 1996 р.

Спеціаліст, українська мова і література,
вчитель української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

26

Ляшенко Жанна Володимирівна

Викладач
математики

Український державний педагогічний університет
ім. М. П. Драгоманова,
1997 р.

Спеціаліст, математика і фізика, вчитель математики і фізики

Спеціаліст вищої категорії

24

Решетнікова
Олена
Петрівна

Викладач української мови та літератури

Уманський державний педагогічний університет
ім. Павла Тичини,
2011 р.

Педагогіка і методика середньої освіти українська мова та література, вчитель української мови та літератури

Спеціаліст

11

Погорілий
Юрій Васильович

Викладач
фізичної
культури

ДВНЗ «Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія  Сковороди»,
2008 р.

Магістр,
«Педагогіка і методика середньої освіти.
Фізична культура»,
Викладач фізичного виховання

Спеціаліст ІІ категорії

12

Пугач
Віра
Андріївна

Викладач
спеціальних
предметів

Чернігівський державний педагогічний інститут
ім. Т. Г. Шевченка,
1978 р.

Спеціаліст, загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

43

Плигань
Зінаїда Олександрівна

Заступник директора  з НВР, викладач спеціальних предметів

Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького,
1987 р.

Спеціаліст, загально-технічні дисципліни , вчитель загально-технічних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист

33

Савченко
Ольга
Степанівна

Методист

Луцький державний педагогічний інститут
ім. Лесі Українки,
1979р.

Російська мова та література, звання вчителя російської мови та літератури середньої школи

Спеціаліст вищої категорії

30

Рубан
Ірина Леонідівна

Викладач
фізичної культури

Київський державний інститут фізичної культури,
1983 р.

Спеціаліст, фізична культура і спорт, викладач фізичного виховання - тренер

Спеціаліст  вищої категорії

37

Уніжук
Олег Дмитрович

Викладач
спеціальних
предметів

Національний університет біоресурсів і природокористування України,
2016 р.

Магістр, механізація сільського господарства, інженер – дослідник із механізації сільського господарства.

Спеціаліст І категорії

24

Фанасєєва
Леся Миколаївна

Викладач
історії та правознавства

Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет
ім. Григорія  Сковороди,
2003 р.

Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти» Історія.
Вчитель історії і правознавства, викладач ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, організатор освіти

Спеціаліст вищої категорії

18

Чирка
Андрій Петрович

Викладач правознавства

Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія  Сковороди,
2003 р.,
Академія адвокатури України,
2008 р.

Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти» Історія.
Вчитель історії і правознавства, викладач ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, організатор освіти.
Правознавство, юрист

Спеціаліст І категорії

18

Шанусь
Юлія
Олегівна

Викладач
біології

Ніжинський державний педагогічний
 університет ім. М. Гоголя,
2006 р.

Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти», Біологія і хімія, вчитель біології, хімії, валеології та основ екології

Спеціаліст І категорії

14

Шевченко Тарас Григорович

Викладач
Захисту України

Ульяновське військове училище зв’язку ім. Г.К.Орджонікідзе,
1968 р.

Молодший спеціаліст. Телевізійна техніка і радіорелейний зв'язок, радіомеханік

Спеціаліст ІІ категорії

36

Шекера
Лариса Вікторівна

Методист, викладач
української мови та літератури

Ужгородський державний університет,
1990 р.

Спеціаліст, українська мова і література.
Філолог, викладач української мови та літератури

Спеціаліст вищої категорії

29

Яковишин Олександр Павлович

Заступник директора
з НР, викладач  зарубіжної літератури та російської мови

Житомирський державний педагогічний інститут
ім. І.Франка,
1969 р.

Спеціаліст, російська мова і література, вчитель російської мови та літератури середньої школи

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач

48

Якуш
Яна
Олегівна

Соціальнийпедагог

Національний педагогічний університеті
ім. П. М. Драгоманова,
2015р. 

Педагогіка вищої школи, викладач вищого навчального закладу

11 тарифний розряд

7

Авраменко Олександр Вікторович

Майстер
виробничого навчання

ПТУ-5, м. Біла Церква,
2000 р.
Гуманітарно-педагогічний коледж Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів,
2006 р.

Верстатник широкого профілю 5 розряду.
Початкове навчання, вчитель основ інформатики в початкових класах

13 тарифний  розряд

15

Андрійчук
Юрій
Анатолійович

Майстер
виробничого навчання

Київський технікум електронних приладів,
2005 р.

Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях, технолог

14 тарифний  розряд

10

Бакай
Василь
Ігорович

Викладач спеціальних предметів

Дрогобицький державний педагогічний університет
ім. Івана Франка,
2012р.

Спеціаліст,
вчитель технологічних дисциплін

Спеціаліст І категорії

13

Бєлік
Микола Степанович

Майстер
виробничого
навчання

Трубчевський
політехнічний технікум,
1973 р.

Експлуатація автомобільного транспорту

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

20

Вовчек
Олег
Петрович

Майстер
виробничого
навчання

Талліннське вище військове політичне будівельне училище, 1989р.

Викладач історії і суспільствознавства

Майстер виробничого навчання ІІ категорії
14 тарифний  розряд

34

Григор
Віта Анатоліївна

Майстер
виробничого
навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум,
1989 р.

Технологія зварювального виробництва

Майстер виробничого навчання ІІ категорії
13 тарифний  розряд

29

Демко
Микола Вікторович

Майстер
виробничого навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум,
1988 р.

Монтаж і ремонт промислового обладнання, технік-механік

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

33

Зануда
Віталій Миколайович

Майстер
виробничого навчання
водіння  транспортних засобів

ПТУ №5, м. Біла Церква,
2004 р.
Міністерство внутрішніх справ України «Територіальний сервісний центр»,
2021 р.

Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів, категорії «В», «С»

13
тарифний розряд

13

Зеленець Світлана Вікторівна

Майстер
виробничого навчання, викладач спеціальних предметів 

СПТУ № 5
м. Біла Церква,
1993р.
Білоцерківський національний аграрний університет,
2014 р.

Магістр з екології.
Екологія, охорона навколишнього середовища.
кухар – 5 розряду,
офіціант - 4 розряду

13 тарифний  розряд,
Спеціаліст І категорії

9

Кириченко Віктор Андрійович

Майстер
виробничого навчання, викладач спеціальних предметів 

Київський державний педагогічний інститут ім.Горького, 
1981 р.

Вчитель загально-технічних дисципліни,  звання вчителя середньої школи

Майстер виробничого навчання І категорії
 14 тарифний  розряд,  Спеціаліст вищої категорії 

38

Кравченко Віктор Петрович

Майстер
виробничого
навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум,
1986 р.

Монтаж і ремонт промислового обладнання, технік-механік

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

38

Малишко
Олег Дмитрович

Майстер
виробничого
навчання

Київський технікум міського електротранспорту МКГ УРСР,
1975 р.

Монтаж і наладка систем контролю і автоматики, технік-електромеханік

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

17

Маринич Володимир Миколайович

Майстер
виробничого навчання

МПТУ-5, м. Одеса,
1964 р.
Одеський верстатобудівний технікум,
1972 р.

Токар 5 розряду,
металообробні верстати та автоматичні лінії

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

50

Мельниченко Віктор Євгенійович

Майстер
виробничого
навчання

Київський технікум електронних приладів, 1983 р.

Технологія електровакуумних і радіо-ізоляційних матеріалів, технік-технолог

13 тарифний  розряд

 

9

Онопко
Віктор Миколайович

Майстер
виробничого навчання

Київський індустріально-педагогічний технікум, 1984 р.
Київський державний педагогічний інститут ім.Горького,
1989 р.

Технологія зварювального виробництва
Загально технічні дисципліни та праця, технік-технолог, вчитель теорії загально технічних дисциплін та звання вчителя середньої школи

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

37

Присяжнюк Микола Володимирович

Майстер
виробничого
навчання, викладач спеціальних предметів 

Київський торгово- економічний інститут,
1984 р.
Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету
ім. П.М.Драгоманова,
2010 р.

Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами, товарознавець, викладач історії і суспільствознавства

Майстер виробничого навчання І категорії
 14 тарифний  розряд,  Спеціаліст вищої категорії 

34

Радчук
Ігор
Петрович

Майстер виробничого навчання водіння транспортних засобів

Білоцерківський технікум м`ясної і молочної промисловості,
1996 р.

Машино технічне обслуговування та ремонт холодильно-компресорних машин та установок, технік-механік, практичне керування ТЗ категорії «А», «В», «С», «Д»

13 тарифний  розряд

13

Рєзник
Іван
Іванович

Майстер
виробничого
навчання

Школа майстрів при заводі «Сільмаш»,
1987 р.

Електрогазозварник

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

30

Рожанський
Валентин
Володимирович

Майстер виробничого навчання водіння транспортних засобів

Білоцерківський технікум м'ясної і молочної промисловості
1983 р.

Машини і устаткування підприємств молочної промисловості, технік-механік

Майстер виробничого навчання І категорії
14 тарифний  розряд

38

Саєнко
Андрій Григорович

Старший майстер, викладач спеціальних предметів

Свердловський інженерно – педагогічний інститут,
1993 р.

Спеціаліст, машинобудування, Інженер – педагог,
токар 4 розряду

Спеціаліст
вищої категорії

30

Сайченко Олександр Володимирович

Майстер
виробничого
навчання

Таращанський радгосп-технікум ім. Героя Радянського союзу О.О.Шевченка,
 1987 р.

Механізація сільського господарства, технік-механік, водій автотранспортних засобів категорія «В», «С»

13 тарифний  розряд

12

Синявський Микола Петрович

Майстер виробничого навчання водіння транспортних засобів

Таращанський радгосп-технікум ім. Героя Радянського союзу О.О.Шевченка,
1986 р.

Механізація сільського господарства

13 тарифний  розряд

18

Сливка
Галина Степанівна

Майстер
виробничого навчання

Львівський кооперативний технікум, 1983 р.

Технологія приготування їжі, технік-технолог

Майстер виробничого навчання ІІ категорії
14 тарифний  розряд

17

Ходисько Руслан Миколайович

Майстер
виробничого навчання, викладач спеціальних предметів 

Українська інженерно педагогічна академія,
2011 р.

Магістр, «Технологія та устаткування зварювання», інженер – механік, дослідник

13 тарифний  розряд,  Спеціаліст ІІ категорії 

6

Чичкаленко Олександр Семенович

Майстер
виробничого навчання

Білоцерківський сільськогосподарський  інститут ім. П.Л. Погребняка,
1989 р.

Агрономія, вчений агроном, слюсар з ремонту автомобілів 6 розряд

13 тарифний  розряд

10

Новини

23.02.2022

Продуктивний педагог – продуктивний урок детальніше »

22.02.2022

Зварник – маг вогню і металу детальніше »

21.02.2022

Токарна справа – це справжнє ремесло і навіть мистецтво детальніше »

16.02.2022

Хочеш бути класним токарем – приходь до нас! детальніше »

14.02.2022

Безпека в інтернеті детальніше »



Корисні посилання

 
 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ