Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"

Школа молодого педагога 

Учитись важко. А учить ще важче,
Та не повинен зупинятись ти.
Як учням віддаєш усе найкраще,
То сам сягнеш нової висоти.
Іван Драч

Нова генерація молодих педагогічних кадрів має бути не лише сама готовою до педагогічної діяльності в сучасних соціально-економічних і політичних умовах, а й здатною готувати молодь до праці та життя у період, коли продовжує утверджуватися українська державність, все ширше та інтенсивніше запроваджуються ринкові економічні механізми. Центром і точкою відліку в системі професійної (професійно-технічної) освіти є особистість як того, хто навчається, так і того, хто навчає, потреба його в загальному й професійному розвитку.
Молодий педагог приходить до професійно-технічного навчального закладу з власним проектом майбутньої професійної поведінки, зі своїм світоглядними орієнтирами та цінностями як відображення ментальності етносу й духовно-педагогічних вартостей усіх його попередніх вихователів.
Одним із провідних завдань науково-методичної діяльності закладу стає забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих педагогів, надання їм допомоги у проходженні ступенів становлення й розвитку системи роботи.
Треба допомогти молодому спеціалістові усвідомити, що педагогічна професія не знає зупинок у своєму розвитку. А для цього потрібна наполеглива творча праця на всіх рівнях, яка допоможе успішно виконувати поставлені перед закладом освіти завдання, сприятиме прискоренню їхньої адаптації. Тільки за таких умов відбудеться успішне професійне становлення.

Нормативно-правове забезпечення

Наказ про педагогічне наставництво
Положення про школу молодого педагога
Положення про наставництво

Новини

30.04.2021

Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР детальніше »

26.04.2021

Чорнобиль. Біль. Трагедія. Пам’ять детальніше »

12.04.2021

Щирі вітання від колективу ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» з нагоди свята детальніше »

10.03.2021

Масниця до нас прийшла, млинців гору принесла! детальніше »

09.03.2021

Вшановуємо Кобзаря детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ