Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

27.04.2023

Чорнобиль не має минулого

26 квітня - Міжнародний день пам’яті чорнобильської катастрофи, найстрашнішої техногенної аварії, яка сталася 37 років тому.

Цього дня у бібліотеці ДНЗ «Білоцерківське  професійно-технічне училище ім.П.Р.Поповича» вихователем гуртожитку Галиною Кригіною та бібліотекарем Наталією Глабець для мешканців гуртожитку було проведено годину пам’яті «І сум, і біль», яка  присвячувалася вшануванню  пам'яті громадян, які загинули, долаючи полум'я під час трагедії, про наслідки, які принесла ця катастрофа довкіллю.

Учасники заходу переглянули документальні фільми «16 маловідомих фактів про Чорнобиль», «Доля перших 10 пожежників ЧАЕС», «Чорнобильська катастрофа, яка назавжди закарбувалася в пам’яті». Це дало можливість учням усвідомити могутність цієї трагедії.

Також почули про долю журналіста Ігоря Костіна, який став першою людиною з камерою в епіцентрі техногенної катастрофи ХХ століття. Його фото увійшли до антології «100 репортерів ХХ століття».

На завершення заходу присутні вшанували хвилиною мовчання  всіх тих, хто загинув унаслідок аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

05.06.2023

Не забудемо! Не пробачимо! Сонце світить, але небо плаче…

Детальніше
02.06.2023

Наші діти – майбутнє України

Детальніше
01.06.2023

Ціна цигарки

Детальніше
24.05.2023

Вклоняємося доземно

Детальніше