Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

13.04.2023

День кар’єри

Зробити вибірзавжди нелегко.Особливо, коли йдеться про  майбутню професію, яка має приносити і моральне, і матеріальне задоволення. Розібратися врозмаїтті професій і обрати саме ту справу, до якої лежить душа, допомагають профорієнтаційні заходи, один із яких відбувся 12 квітня 2023 року в Білоцерківському професійно-технічному училищі ім. П. Р. Поповича.

На День відкритих дверей до закладу завітали здобувачі освіти випускних класів Білоцерківської гімназії-початкової школи № 15 та Білоцерківського академічного ліцею «Вектор»- гімназії № 18.

Гості ознайомилися з історією найстарішого закладу профтехосвіти міста й області, переглянули експозицію музею найвідомішого випускника училища – космонавта Павла Поповича, побачили навчальні майстерні та кабінети, дізналися про переваги й перспективи робітничих професій, які можна здобути в училищі.

 

Особливе зацікавлення в наших потенційних здобувачів освіти викликали навчально-практичні центри зварювання та діагностики автомобіля, оснащені сучасним обладнанням, в базі яких учасники воркшопу здобули початкові  знання через інтенсивність групової взаємодії та активність.

Молодь отримала неймовірні емоції, яскраві враження.
Сподіваємося, що багато з тих, хто сьогодні відвідав училище, вже зовсім скоро стануть частиною нашого дружного колективу!

Приєднуйтеся до наших лав!

05.06.2023

Не забудемо! Не пробачимо! Сонце світить, але небо плаче…

Детальніше
02.06.2023

Наші діти – майбутнє України

Детальніше
01.06.2023

Ціна цигарки

Детальніше
24.05.2023

Вклоняємося доземно

Детальніше