Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

19.12.2022

Подорож у країну права

Ті держави здатні стати великими,
у яких великі малі люди.
О. Довженко

Гідність держави зрештою залежить від
гідностей особистостей, які її створюють.
Дж. Мілль

Грудень дуже багатий на дати, які відзначає як наша держава, так й цілий світ. День працівників прокуратури України, Міжнародний день боротьби за скасування рабства, Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності та запобігання цим злочинам,День місцевого самоврядування в Україні, Міжнародний день боротьби з корупцією, День прав людини, День працівників суду України, День працівника державної виконавчої служби. Ці дати об’єднує те що, усі вони присвячені або правам людини, або діяльності, головною метою якої є захист прав та свобод громадян. Тому не дивно, що саме у цьому місяці в багатьох закладах освіти нашої країни проходять тижні права. Цей рік не став винятком й для нашого училища. Уже традиційно у ДНЗ «БПТУ ім. П. Р. Поповича» на початку грудня усі учасники освітнього процесу розширюють й поглиблюють свої знання у царині права.

З 12.12 по 16.12.2022року у нашому закладі тривав тиждень під назвою «Подорож у країну права».
У його рамках були проведені різноманітні заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів та традицій. У закладі були оформлені стенди, бібліотекаркою Наталією Глабець організована виставка новинок правничої літератури, юридичних довідкових та періодичних видань. Соціальним педагогом Яною Якуш проведено соціологічне анкетування учнів «Насильство в різних проявах як порушення прав людини», логічним продовженням якого став диспут-клуб «Безпечне навчання. Маски булінгу».

15.12.2022 відбувся відкритий урок «Міжнародні та національні механізми захисту прав людини», який провів викладач суспільних дисциплін Андрій Чирка у групі 116 («Кухар;офіціант»).
Закриттям тижня стала подія, яка привернула увагу усіх здобувачів освіти нашого училища. 16.12.2022 року був проведений історико-правовий брейн-ринг "Україна -правова держава", під час якого команди показали свої знання, ерудованість та логічнемислення.

Змагання розпочалося представленням командами своїх назв та девізів, під час якого була проявлена креативність та винахідливість, а далі члени команд відповідали на запитання, пов'язані з правознавством та історією України. Під час гри учасникиактивно працювали й намагалися якнайшвидше дати правильну відповідь на поставлені запитання, демонструючи знання, кмітливість та уважність.За результатами фінальної боротьби, з невеликим відривом від суперників,перемогу здобули гравці команди групи 125 («Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій категорії «С»») «Юні генії».

Тиждень виявився дуже інформативним, змістовним, динамічним. Кожен учасник заходів, що проходили, залишився задоволеним своєю працею, а ті, хто виступили як глядачі, дізналися багато цікавого. Усі заходи сприяли підвищенню зацікавленості здобувачів освіти у вивченні правознавства, формували в них правові компетентності, активну позицію у правовій сфері; навички та звички правомірної поведінки.

30.01.2023

Наука про пам’ять поколінь

Детальніше
20.01.2023

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися

Детальніше
12.01.2023

Урок виробничого навчання – важливий крок в опануванні професією

Детальніше
12.12.2022

Зродились ми великої години…

Детальніше