Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Індустріальний професійний коледж"
(філія)

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

02.06.2016

Свято честі, любові, добра

                  Сьогодні день дитинства – гарне свято!
І мирне сонечко нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато…
Цей гарний день святкує цілий світ!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У середу, 1 червня 2016 р., на території ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище імені П.Р. Поповича» відбувся святковий захід, присвячений Дню захисту дітей.

Діти – це майбутнє, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє світу, кожної країни, кожного із нас.

Захід розпочався віршем «Родинне тепло», який прочитала учениця Уманець Юлія та піснею «Помолимся за родителей » у виконанні Садловської Марії та Хайлова Юрія. Святковий настрій підтримували учні, які декламували поезії: Тарасюк Олександр, Пироженко Денис, Лянний Владислав.

У рамках заходу була проведена розважально-ігрова програма: конкурс малюнків на асфальті «Моє щасливе дитинство», конкурси на вправність, кмітливість, швидкість «Показуха», «Перенеси швидше», «Бантики» та інші. Для виконання завдань конкурсів учасники на 4 команди: «Гайдамаки», «Козаки», «Ураган», «Спарта». Найактивніші учасники були нагороджені грамотами.

Наприкінці свята всі присутні взяли участь у патріотичному флешмобі. Учні після виконання Гімну України створили фігуру Державного Герба-тризуба із жовто-блакитними кульками під супровід запальної пісні Гайтани «Сонце сяє».

Ведучі Мартиш Богдан, Бондар Владислав та організатори свята, викладачі Шанусь Ю. О. та Абдулова О. В., закликали всіх зігрівати дітей теплом і любов’ю, ласкою і добрим словом, щоб вони відчували свою значимість у цьому світі.

Переможцем став кожен, адже згадав своє дитинство, батьків, і зрозумів, що лише перебуваючи на межі переходу з дитинства у доросле життя, починаєш цінувати те, що маєш.

30.06.2025

Прощавай, коледже, здрастуй, успіх!

Детальніше
27.06.2025

Шлях до успіху через ДКА

Детальніше
27.06.2025

День, що підсумував рік

Детальніше
26.06.2025

Державну кваліфікаційну атестацію пройшли токарі

Детальніше