Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

21.11.2022

Свята і кухні англомовних країн

Don’t live to eat, but eat to live.
Hope is a good breakfast, but a bad supper.

Усі великі справи починаються з надії на щось хороше. Саме надія дає нам сили реалізовувати наші бажання й мрії. Але часто, живучи і живлячись надією, ми так і не починаємо діяти, тому не варто тільки «плекати надії», починайте діяти! Так-так, ми говоримо про вивчення англійської, адже це простіше, ніж може здатися, «it’s easy as pie».

Із 14 листопада до 18 листопада 2022 року в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» був проведений Тиждень англійської мови «Свята і кухні англомовних країн», у рамках якого відбулися різноманітні заходи, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів, розвивали їхні творчі здібності, самостійність, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, активізувати інтерес до вивчення англійської мови. Здобувачам освіти були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

Hunger breaks stone walls
(Голод ламає і кам’яні стіни).
Так само й бажання знати і розуміти іноземців, розширяти географічні кордони своїх можливостей, особливо потрібно для учнів, які обрали професію «Кухар. Офіціант». Отже, на думку викладача іноземної мови, саме цей «голод» і є рушійною силою вивчення англійської мови.

Здобувачі  освіти активно проявили себе на відкритому уроці з англійської мови за професійним спрямуванням «In the restaurant», проведеному викладачем Ольгою Абдуловою у групі № 136. На уроці було реалізовано чотири види мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, письмо і аудіювання. Здобувачі освіти збагатили свій словниковий запас ресторанними фразами.

Також здобувачі освіти прослухали лекцію з елементами бесіди і взяли участь у вікторині про свята та кухні англомовних країн, активно розгадували ідіоми,  загадки, пов'язані з їжею та кулінарією.
Тиждень створив позитивну мотивацію до подальшого вивчення іноземної мови, а також ситуацію успіху для кожного. 

30.01.2023

Наука про пам’ять поколінь

Детальніше
20.01.2023

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися

Детальніше
12.01.2023

Урок виробничого навчання – важливий крок в опануванні професією

Детальніше
19.12.2022

Подорож у країну права

Детальніше