Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

22.05.2023

До 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху

Аби знизити смертність та травматизм
на дорогах, необхідно сформувати культуру
безпечного руху. Формування будь-яких
 навичок найефективніше розпочати із закладів освіти.
Олег Єресько

15 травня 2023 року в Україні розпочався 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, який присвячувався переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.
З 15 по 19 травня 2023 р. у Білоцерківському професійному коледжі в рамках 7-го глобального тижня безпеки дорожнього руху відбувся тиждень ПДР «Безпечна дорога додому».

Тиждень, підготовлений викладачем правил дорожнього руху Віктором Дяченком, розпочався з проведення бесіди зі здобувачами освіти коледжу «Основні вимоги правил дорожнього руху». Провідний бібліотекар закладу Наталія Глабець організувала виставку тематичної літератури «Твій друг – безпечний рух». Усі навчальні групи долучилися до створення інформаційних буклетів-листівок «Небезпечні та безпечні місця пішохідних переходів та вулиць нашого міста».

Із лекції «Зміни до правил дорожнього руху 2021-2023» майбутні кваліфіковані робітники дізналися про важливі нововведення щодо дорожніх знаків, дорожньої розмітки, алгоритм дій водія при перетині залізничного переїзду, статистику аварійності при ДТП.
Майстер-клас із домедичної допомоги при дорожньо-транспортній пригоді продемонструвала для майбутніх автомобілістів групи № 125 фельдшер коледжу Наталія Грузевич.

Під час відкритого уроку «Безпека на дорозі – безпека життя» у групі № 125 викладач Віктор Дяченко зосередив увагу здобувачів освіти на обов’язках та діях велосипедистів та користувачів нових видів транспорту: самокатів, гіроскутерів, моноколіс, скейтів, роликових ковзанів, адже такі засоби пересування набувають все більшої популярності й дуже часто саме вони є винуватцями ДТП.

На завершення заходів тижня першокурсники та другокурсники коледжу взяли участь у тренінгу «Особливості дорожньої обстановки в межах нашого закладу освіти».
Упродовж тижня і здобувачі освіти, і педагоги отримали багато потрібної, корисної для повсякденного життя інформації.
Нехай усі дороги завжди будуть якомога безпечнішими!

05.06.2023

Не забудемо! Не пробачимо! Сонце світить, але небо плаче…

Детальніше
02.06.2023

Наші діти – майбутнє України

Детальніше
01.06.2023

Ціна цигарки

Детальніше
24.05.2023

Вклоняємося доземно

Детальніше