Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

27.02.2023

Тиждень зварювання

Коли йде мова про мистецтво і творчість, на думку найчастіше спадає діяльність художника, музиканта чи письменника. Проте, виявляється, митцями можуть бути і представники робітничих професій. Як-от, наприклад, електрогазозварники.
«Мистецтво бути зварником» - саме так назвали організатори тиждень з професії «Електрогазозварник», який розпочався 20 лютого 2023 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича».

Експонати виставки творчих робіт майбутніх електрогазозварників «Запрошуємо у світ зварювання» змогли би переконати навіть найбільших скептиків у тому, що зварювання справді є мистецтвом, що завдяки умілим рукам можна перетворити буденні речі на вишукані предмети.
Такі вироби виготовлялися на уроках виробничого навчання та заняттях гуртків технічної творчості.

Виробниче навчання – чи не найулюбленіша складова освітнього процесу для здобувачів освіти, адже саме на цих уроках вони опановують ази зварювальних робіт, відпрацьовують навички поводження з інструментом та дотримання техніки безпеки під час роботи в майстерні.
У рамках тижня майстром виробничого навчання Іваном Рєзніком був проведений відкритий урок виробничого навчання у групі № 113 «Виконання вправ із наплавлення валиків у нижньому положенні». Під час уроку першокурсники повторили теоретичний матеріал, засвідчивши знання зі спеціальної технології, правила охорони праці під час роботи. Після пояснення і демонстрації майстром практичних прийомів майбутні володарі вогню і металу, дотримуючись техніки безпеки, вчилися правильно виконувати наплавлення валиків у нижньому положенні.

Грамотні, вправні й тямущі зварники дуже потрібні Україні, тому всі, хто опановує цю професію в нашому закладі, зробили правильний вибір!

16.03.2023

Тренінг Стрес (ПГА)

Детальніше
13.03.2023

Щоб наша правда не пропала, щоб наше слово не вмирало!

Детальніше
01.03.2023

Уміймо бути вдячними!

Детальніше
28.02.2023

Завжди учень

Детальніше