Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

24.04.2023

Токарна справа - це справжнє ремесло і навіть мистецтво

Під таким гаслом пройшов тиждень професії токаря в ЗП(ПТ)О «Білоцерківський професійний коледж».

І розпочався він з лекції майстра виробничого навчання Олександра Авраменка «Історія виникнення токарної справи», яка поринає в далекі часи, коли людина намагалась обробити каміння, роблячи в ньому отвори за допомогою підручних засобів. Потім з’явились перші примітивні механізми. Сучасні токарні верстати відзначаються великою потужністю, надійністю, великою точністю обробки та високою продуктивністю, а токарна справа розвивається в тісному зв'язку з технічним прогресом і науковими відкриттями.
На виставці «Творчість об’єднує та надихає» здобувачі освіти вразили присутніх роботою «Шахи».

Майстер виробничого навчання Володимир Маринич на високому науково-методичному рівні провів урок з теми «Нарізання внутрішньої метричної різьби різцем», на якому продемонстрував тісний зв'язок з математикою та технічним кресленням, використав мультимедійні засоби навчання, закріплював набуті теоретичні знання на практиці.

У конкурсі фахової майстерності взяли участь майбутні токарі ІІ-ІІІ курсів. Спочатку старший майстер Андрій Саєнко запропонував конкурсантам виконати тестові завдання, практична ж частина пройшла в токарній майстерні під керівництвом майстра виробничого навчання Юрія Андрійчука: учасники виточували вісь за наданим кресленням з використанням штангенциркуля та мікрометра. За результатами конкурсу авторитетне журі у складі Андрія Саєнка, Олега Малишка, Юрія Андрійчука визначило переможців:

І місце –Олександр Сович (131 група)
ІІ місце – Валентин Ткаченко (131 група)
ІІІ група – Євгеній Восінський (121 група).

На завершення тижня майстер виробничого навчання Олег Малишко провів відкритий урок виробничого навчання з теми «Нарізання зовнішньої метричної різьби плашкою».
Сьогодні професія токаря - одна з провідних на підприємствах машинобудівної та металообробної промисловості, а використовується практично в усіх галузях промисловості, сільського господарства, на транспорті, у сфері обслуговування, на фірмах, що займаються будівельним дизайном і в ремонтних майстернях, і має велике економічне значення як наскрізна висококваліфікована робітнича професія.Попит на фахівців постійно зростає.

Не втрачай свій шанс: приходь навчатися до нашого коледжу – токарем стань!

05.06.2023

Не забудемо! Не пробачимо! Сонце світить, але небо плаче…

Детальніше
02.06.2023

Наші діти – майбутнє України

Детальніше
01.06.2023

Ціна цигарки

Детальніше
24.05.2023

Вклоняємося доземно

Детальніше