Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

НОВИНИ

24.05.2023

Вклоняємося доземно

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.

Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради незалежності та територіальної цілісності своєї Батьківщини. Це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько -української війни. Історія – річ непроста. Вона ламає, руйнує, будує й нагадує: війна мине, залишаться Герої. Про них варто знати, їх подвиги стануть орієнтирами нового суспільства, яке прагне свободи, сильного духом і нездоланного. Ці орієнтири гартовані війною, вони реальні. Інколи ціна таких моральних звитяг надто висока.

Мешканцями гуртожитку Білоцерківського професійного коледжу під керівництвом вихователя Галини Кригіної організовано церемонію покладання квітів на місцях поховання наших сучасників - героїв війни з московією. Здобувачі освіти вшанували пам’ять воїнів, які загинули за нашу свободу, власноруч виговленими витинанками з паперу та хвилиною мовчання. Війна у багатьох щось забрала: у когось домівку, в когось рідних чи сенс життя, а у когось вона забрала дитинство. Та наші військові намагаються повернути те забране, повернути те, що можливо.

Тож будемо гідними Героїв!

05.06.2023

Не забудемо! Не пробачимо! Сонце світить, але небо плаче…

Детальніше
02.06.2023

Наші діти – майбутнє України

Детальніше
01.06.2023

Ціна цигарки

Детальніше
24.05.2023

Засідання методичної комісії

Детальніше